Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza A 5 grudnia 2020 09:00

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Filip Ziarkowski LKS Potok Więckowice 7,40 7,40 7,30 7,25 7,30 7.330 - 7.333
2 Daria Trejtowicz MUKS Choy Lee Fut 7,00 7,10 7,00 7,00 7,00 7.020 - 7.000

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Martyna Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,50 7,45 7,60 7,65 7,50 7.540 - 7.533
2 Anatolia Kubat MKS Kung Fu Wieliczka 7,45 7,25 7,50 7,50 7,60 7.460 - 7.483
3 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 7,30 7,40 7,45 7,55 7,40 7.420 - 7.417
4 Joanna Kułach MKS Kung Fu Wieliczka 7,40 7,30 7,40 7,30 7,30 7.340 - 7.333
5 Aleksandra Pomorska MKS Kung Fu Wieliczka 7,30 7,20 7,10 7,00 7,40 7.200 - 7.200

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,50 7,55 7,60 7,35 7,60 7.520 - 7.550
2 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,60 7,60 7,30 7,20 7,50 7.440 - 7.467
3 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 7,50 7,40 7,40 7,10 7,50 7.380 - 7.433
4 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,40 7,40 7,40 7,15 7,35 6.340 1.000 6.383
- Aleksander Ossowski LKS Potok Więckowice - - - - - - - -

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 8,50 8,35 8,50 8,50 8,50 8.470 - 8.500
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 8,40 8,25 8,35 8,30 8,50 8.360 - 8.350
3 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8,30 8,30 8,40 8,20 8,40 8.320 - 8.333
4 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,30 8,25 8,25 8,00 8,30 8.220 - 8.267
5 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,25 8,25 7,80 8,10 8.120 - 8.183
6 Alicja Rozmus LKS Potok Więckowice 8,00 8,00 8,00 7,65 7,90 7.910 - 7.967
7 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 7,90 8,00 7,80 7,70 8,10 7.900 - 7.900

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,60 8,55 8,90 8,60 8,70 8.688 - 8.650
2 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8,50 8,45 8,75 8,75 8,70 8.630 - 8.650
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,50 8,60 8,60 8,70 8,55 8.590 - 8.583
4 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,60 8,55 8,80 8,50 8,50 8.590 - 8.550
5 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,45 8,60 8,70 8,60 8,40 8.550 - 8.550
6 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,40 8,50 8,40 8,10 8,30 8.340 - 8.367
7 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 8,40 8,40 8,20 8,00 8,20 8.240 - 8.267
8 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 8,40 8,30 8,10 8,00 8,20 8.200 - 8.200

Style północne ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,30 7,50 7,20 7,10 7,20 7.260 - 7.233

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,50 7,45 7,50 7,30 7,35 7.420 - 7.433
2 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,40 7,50 7,45 7,30 7,40 7.410 - 7.417
3 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,50 7,55 7,35 7,35 7,35 7.420 - 7.400
4 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,40 7,50 7,30 7,20 7,30 7.340 - 7.333
5 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,40 7,50 7,00 7,00 7,20 7.220 - 7.200
6 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,30 7,35 7,20 7,10 7,10 7.210 - 7.200

Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,10 8,00 8,20 8,00 8,20 8.100 - 8.100

Broń długa różna (inna) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,55 8,50 8,25 8,30 8.400 - 8.400
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,50 8,40 8,30 8,20 8.370 - 8.383

Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 8,50 8,55 8,70 8,60 8,40 8.550 - 8.550
2 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,45 8,55 8,60 8,60 8,40 8.520 - 8.533
3 Nikola Waliczek Zgłoszenie indywidualne 8,20 8,60 8,40 8,40 8,30 8.380 - 8.367
4 Wiktoria Motyka Buski Klub Kung Fu Yantai 8,35 8,40 8,30 8,35 8,10 8.300 - 8.333
5 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,30 8,35 8,20 8,30 8,25 8.280 - 8.283
6 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,45 8,10 8,10 8,20 8.210 - 8.167
- Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia - - - - - - - -

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Patryk Brzozowski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,40 7,35 7,40 7,40 7,20 7.350 - 7.383
2 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,30 7,40 7,40 7,25 7,10 7.290 - 7.317
3 Miłosz Legutko Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,25 7,25 7,20 7,30 7,15 7.230 - 7.233
3 Wojciech Borys Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 7,10 7,30 7,25 7,35 7,15 7.230 - 7.233
4 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 7,10 7,30 7,25 7,20 7,15 7.200 - 7.200

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,25 8,25 8,40 8,20 8,35 8.290 - 8.283
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8,00 8,00 8,30 8,20 8,30 8.160 - 8.167
3 Martyna Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,10 8,10 8,20 8,15 8,00 8.110 - 8.117
4 Joanna Kułach MKS Kung Fu Wieliczka 7,90 7,90 7,90 7,80 7,70 7.875 - 7.900
5 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 7,80 8,00 8,25 7,80 7,80 7.930 - 7.867
6 Aleksandra Pomorska MKS Kung Fu Wieliczka 7,10 7,10 7,00 6,90 7,00 7.020 - 7.033
7 Anatolia Kubat MKS Kung Fu Wieliczka 7,00 7,20 7,15 6,85 6,90 7.020 - 7.017

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,60 8,45 8,60 8,40 8,55 8.520 - 8.533
2 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,55 8,50 8,70 8,40 8,50 8.530 - 8.517
3 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,60 8,45 8,60 8,35 8,50 8.500 - 8.517
4 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 8,55 8,55 8,80 8,40 8,40 8.540 - 8.500
5 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 8,30 8,35 8,10 8,10 8,50 8.270 - 8.250
- Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia - - - - - - - -

Formy z mieczem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 8,20 8,20 8,40 8,30 8,20 8.260 - 8.233

Formy z mieczem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,30 8,45 8,60 8,55 8,40 8.460 - 8.467
2 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,40 8,50 8,40 8,50 8,40 8.440 - 8.433
3 Nikola Waliczek Zgłoszenie indywidualne 8,40 8,50 8,40 8,55 8,30 8.430 - 8.433
4 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,35 8,00 8,15 8,20 8.180 - 8.183
5 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 8,00 8,25 8,00 7,95 8,00 8.040 - 8.000

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Maria Idzik-Trela MUKS Choy Lee Fut 7,20 7,40 7,40 7,10 7,20 7.260 - 7.267

Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 8,30 8,35 8,40 8,30 8,30 8.330 - 8.317

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,50 8,40 8,60 8,20 8,60 8.460 - 8.500
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,55 8,50 8,40 8,30 8.440 - 8.450
3 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,50 8,45 8,30 8,30 8,30 8.370 - 8.350
4 Wiktoria Motyka Buski Klub Kung Fu Yantai 8,35 8,20 8,25 8,20 8,20 8.240 - 8.217

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,35 7,55 7,50 7,50 7,20 7.420 - 7.450
2 Karol Pradelski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,25 7,45 7,40 7,20 7,20 7.325 - 7.325
3 Tymoteusz Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,20 7,25 7,20 7,10 7,10 7.170 - 7.167
4 Filip Furtak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,20 7,25 7,10 7,00 7,20 7.150 - 7.167
5 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 7,00 7,25 7,00 7,00 7,10 7.070 - 7.033

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8,45 8,30 8,55 8,25 8,40 8.390 - 8.383
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 8,40 8,30 8,40 8,30 8,55 8.390 - 8.367
3 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,20 8,50 8,35 8,20 8.330 - 8.317
4 Martyna Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,30 8,10 8,40 8,20 8,00 8.200 - 8.200
5 Maria Radziszewska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,90 8,20 8,00 8,10 8,05 8.050 - 8.050
6 Alicja Rozmus LKS Potok Więckowice 7,60 7,90 7,90 7,90 8,00 7.860 - 7.900
7 Joanna Kułach MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 8,05 7,75 7,75 7,90 7.890 - 7.883
8 Jakub Ziarkowski LKS Potok Więckowice 7,80 7,75 7,65 7,55 7,80 7.710 - 7.733

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,20 8,60 8,50 8,50 8,50 8.460 - 8.500
2 Nikola Waliczek Zgłoszenie indywidualne 8,35 8,60 8,40 8,45 8,20 8.400 - 8.400
3 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,40 8,45 8,30 8,25 8,40 8.350 - 8.350
4 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,30 8,45 8,20 8,15 8,20 8.260 - 8.233

Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 8,30 8,35 8,45 8,20 8,30 8.320 - 8.317

Formy z włócznią 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,50 8,60 8,30 8,60 8.480 - 8.500
2 Alicja Zachara MUKS Choy Lee Fut 8,00 8,20 8,40 8,00 8,10 8.140 - 8.100

sesja 2 - plansza A 5 grudnia 2020 14:00

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 70 70 4,60 4,60 4,50 4,85 4.800 4.600 - 9.400
2 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 70 70 4,25 4,10 4,20 4,25 4.800 4.225 - 9.025

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Changquan Formy układane (ponad 18 lat) kobiety (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Changquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 70 21 4,60 5,00 4,70 4,30 4.800 4.650 - 9.450
2 Morgan Myśko zgłoszenie indywidualne 50 70 21 4,50 4,10 4,60 4,40 4.700 4.450 - 9.150
3 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 50 70 70 50 4,45 4,50 4,60 4,45 4.600 4.475 - 9.075
4 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 77 25 4,10 4,10 4,00 4,10 4.800 4.100 - 8.900
5 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 70 77 3,80 3,80 3,80 3,40 4.800 3.800 - 8.600

Changquan Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 25 25 4,30 4,45 4,30 4,30 4.800 4.300 - 9.100
2 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 50 30 70 50 33 4,30 4,25 4,40 4,30 4.500 4.300 - 8.800
3 Izabela Jajeśniak Krakowska Szkoła Wushu 50 51 50 50 50 4,20 4,25 4,20 4,00 4.500 4.200 - 8.700

Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 50 52 50 71 4,20 4,30 4,20 4,20 4.500 4.200 - 8.700
2 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 50 50 50 50 50 52 4,10 4,10 4,35 4,00 4.400 4.100 - 8.500
3 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 52 50 50 70 52 52 50 52 50 4,00 4,00 4,10 4,25 4.100 4.050 - 8.150
4 Antonina Bulka Krakowska Szkoła Wushu 50 52 52 50 50 24 50 70 50 52 4,00 4,00 4,10 4,20 4.000 4.050 - 8.050

Nanquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 50 70 70 70 70 4,25 4,30 4,25 4,30 4.500 4.275 - 8.775

Taijiquan 24 Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 70 23 23 4,00 4,00 4,00 4,50 4.700 4.000 - 8.700

Taijiquan styl Chen (56 ruchów) 18-39 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,60 5,00 4,80 4,50 5.000 4.700 - 9.700

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) kobiety (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Daoshu Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 70 4,70 4,80 4,70 4,80 4.900 4.750 - 9.650
2 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 70 33 4,00 4,40 4,60 4,00 4.800 4.200 - 9.000
3 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 70 33 50 50 4,10 4,15 4,40 4,10 4.600 4.125 - 8.725

Daoshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 50 70 70 50 70 33 4,15 4,15 4,45 4,10 4.400 4.150 - 8.550

Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 50 73 4,20 4,45 4,40 4,10 4.800 4.300 - 9.100

Jianshu Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Morgan Myśko zgłoszenie indywidualne 4,50 4,55 4,60 4,50 5.000 4.525 - 9.525

Tradycyjny styl Yang - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,20 4,25 4,20 4,20 5.000 4.200 - 9.200

Taiji broń różna 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Taijiquan)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 73 70 4,60 4,70 4,70 4,50 4.800 4.650 - 9.450
2 Agnieszka Janczara Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 70 70 50 50 4,20 4,20 4,55 4,55 4.600 4.375 - 8.975

Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 70 4,30 4,45 4,30 4,20 4.900 4.300 - 9.200
2 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 70 70 4,15 4,30 4,40 4,10 4.800 4.225 - 9.025
3 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 51 50 50 50 50 50 50 50 50 78 4,20 4,20 4,20 4,00 4.000 4.200 - 8.200

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu))

zawodnik klub błędy B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Michał Frosik Krakowska Szkoła Wushu 50 4,80 4,90 4,75 4,80 4.900 4.800 - 9.700
1 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 70 4,80 4,80 4,80 4,80 4.900 4.800 - 9.700

sesja 3 - plansza A 6 grudnia 2020 09:00

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 9,45 9,25 9,25 9,40 9,40 9.350 - 9.350
2 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,40 9,35 9,30 9,40 9,20 9.330 - 9.350
3 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 9,20 9,30 9,20 9,30 9,40 9.280 - 9.267
4 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 9,30 9,25 9,20 9,20 9,20 9.230 - 9.217
5 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 9,25 9,25 9,00 9,10 9,05 9.130 - 9.133
6 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 9,10 9,20 9,00 9,00 9,10 9.080 - 9.067
7 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,85 9,10 8,90 9,10 8,80 8.950 - 8.950
8 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 9,00 9,10 8,80 9,00 8,80 8.940 - 8.933
- Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Patrycja Kolaska Zgłoszenie indywidualne 9,10 9,35 9,10 9,30 9,10 9.190 - 9.167
2 Tomasz Roszkowski Buski Klub Kung Fu Yantai 9,15 9,20 9,00 9,00 9,10 9.090 - 9.083

Formy z szablą 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 9,05 9,25 9,10 9,00 9,40 9.160 - 9.133
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 9,20 9,20 9,05 9,00 9,15 9.120 - 9.133
3 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 9,25 9,30 9,00 8,80 9,00 9.070 - 9.083
4 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 9,00 9,00 8,90 8,80 8,90 8.920 - 8.933
5 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,90 9,15 8,70 8,90 8,80 8.890 - 8.867
6 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,85 9,00 8,60 8,90 8,70 8.810 - 8.817

Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,40 9,30 9,20 9,30 9,30 9.300 - 9.300
2 Patrycja Kolaska Zgłoszenie indywidualne 9,30 9,25 9,10 9,20 9,00 9.170 - 9.183
3 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 9,05 9,15 9,00 9,10 9,00 9.060 - 9.050

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 9,15 9,25 9,20 9,10 9,25 9.190 - 9.200
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 9,35 9,20 9,00 9,20 9,15 9.180 - 9.183
3 Tomasz Bilut UKS Kung Fu Tarnów 9,30 9,20 9,10 9,20 9,10 9.180 - 9.167
4 Tomasz Roszkowski Buski Klub Kung Fu Yantai 8,90 8,90 8,80 8,90 9,00 8.900 - 8.900

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,90 8,90 8,90 9,00 9,00 8.940 - 8.933
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8,60 9,00 8,80 8,80 8,70 8.780 - 8.767

Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Patrycja Kolaska Zgłoszenie indywidualne 9,15 9,25 9,10 9,10 9,00 9.120 - 9.117
2 Katarzyna Olczak MUKS Choy Lee Fut 9,10 9,25 9,05 9,10 9,05 9.110 - 9.083
3 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 9,05 9,15 8,90 9,00 8,90 9.000 - 8.983
4 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,80 8,80 8,70 8,70 8,70 8.740 - 8.733
- Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,40 9,30 9,20 9,20 9,30 9.280 - 9.267
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 9,05 9,10 9,10 9,10 8,90 9.050 - 9.083
3 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,80 8,80 8,90 8,90 8,90 8.860 - 8.867
- Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -