Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza A 1 grudnia 2018 09:00

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7,95 8,20 8,20 8,20 8,15 - - 8.18
2 Kevin Müller Czech Shaolin Temple 7,85 7,90 8,00 8,00 7,95 - - 7.95
3 Adriana Maradová Czech Shaolin Temple 7,85 7,90 7,80 7,85 7,90 - - 7.87
- Anna Švanigová Czech Shaolin Temple - - - - - - - -
- Vojtěch Abrle Czech Shaolin Temple - - - - - - - -

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 9,05 9,30 9,40 9,20 9,25 - - 9.25
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,40 9,10 9,10 9,10 - - 9.10
3 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 9,20 8,90 9,10 9,10 - - 9.05
4 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,10 - 9,10 8,95 - - 9.02
5 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 9,00 9,20 8,90 8,80 - - 8.92
6 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 8,60 8,90 8,80 9,00 - - 8.90
7 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 9,10 8,85 8,75 8,75 - - 8.85
8 Zdenek Kozub Czech Shaolin Temple 9,00 8,70 8,80 8,70 9,00 - - 8.83
9 Aleksandra Chmielarz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 9,10 8,65 8,95 8,65 - - 8.82
10 Jindřich Bojanovský Czech Shaolin Temple 8,95 9,00 8,60 8,75 8,75 - - 8.82
11 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 9,20 8,80 8,75 8,80 - - 8.80
12 Grzegorz Lewandowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 9,20 8,70 8,85 8,70 - - 8.78
13 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,80 8,70 8,75 8,80 - - 8.78
14 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,70 9,10 8,90 8,70 8,65 - - 8.77
15 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,80 8,75 8,75 8,70 - - 8.77
16 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 9,10 - 8,85 8,60 - - 8.75
17 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 9,00 8,70 8,50 8,70 8,65 - - 8.68
18 Marcin Kumięga Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 8,60 8,50 8,35 8,50 - - 8.53
19 Robert Krajza Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,70 8,50 8,50 8,40 8,45 - - 8.48

Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,20 9,20 9,20 9,15 - - 9.18
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,20 9,10 9,20 9,25 - - 9.17
3 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 9,10 9,05 9,15 9,10 - - 9.08
4 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 9,10 8,90 9,40 - 9,25 - - 9.08
5 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 9,10 9,00 9,20 9,10 - - 9.07
6 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,10 8,90 8,85 9,10 9,15 - - 9.03

Xun Qiao (Chum Kil) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,20 9,20 9,20 9,20 9,15 - - 9.20
2 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 9,10 9,15 9,20 9,15 - - 9.13
3 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 9,20 9,00 - 9,25 - - 9.07
4 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 9,00 9,05 8,95 9,10 - - 9.00
5 Kamil Kasprzyk Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 8,60 9,00 8,95 9,15 - - 8.98
6 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 8,90 8,85 8,95 9,25 - - 8.95
7 Vojtěch Abrle Czech Shaolin Temple 8,90 8,90 9,10 8,90 9,00 - - 8.93
8 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 8,90 8,90 8,95 9,00 - - 8.93
9 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 8,80 9,05 8,90 8,90 - - 8.88
10 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 8,90 9,00 8,80 8,90 - - 8.88
11 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 8,80 8,85 9,00 8,65 - - 8.83
12 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,80 8,70 8,80 8,95 - - 8.80
13 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,80 8,60 8,75 8,90 8,85 - - 8.80
14 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 8,80 8,60 8,80 8,70 9,05 - - 8.77
15 Zdenek Kozub Czech Shaolin Temple 8,80 8,60 8,80 8,70 8,85 - - 8.77
16 Grzegorz Lewandowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,70 8,60 8,50 8,85 8,70 - - 8.67
- Anna Švanigová Czech Shaolin Temple - - - - - - - -
- Miroslav Lee Czech Shaolin Temple - - - - - - - -

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,15 9,10 9,20 9,20 8,95 - - 9.15
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,10 9,20 9,00 8,90 9,00 - - 9.03
3 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 9,00 9,15 8,95 8,80 - - 8.95
4 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,90 8,70 9,00 9,00 - - 8.93
5 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,90 8,80 8,80 9,00 - - 8.87
6 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 8,70 9,10 8,70 8,80 - - 8.82

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 9,30 9,00 9,35 9,10 9,20 - - 9.20
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,15 9,20 9,25 9,10 9,15 - - 9.17
3 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,05 9,20 9,20 9,05 9,00 - - 9.10
4 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,20 9,20 9,00 9,10 8,90 - - 9.10
5 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,05 9,00 9,15 9,00 9,00 - - 9.02
6 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9,00 8,90 9,20 8,80 8,95 - - 8.95
7 Kamil Kasprzyk Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,95 9,00 9,00 8,85 8,90 - - 8.95
8 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,90 8,80 9,10 8,70 8,85 - - 8.85
9 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8,85 8,70 9,00 8,80 8,80 - - 8.82

Wu Bu Quan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Wu Bu Quan 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,70 4,85 4,70 4,00 4,00 3,25 3,50 4.75 3.75 - 8.50
2 Marko Timochenko School of Chinese Wushu - Slovakia 3,90 3,60 4,20 3,10 3,00 3,10 3,00 3.90 3.05 - 6.95
- Stepan Demianenko School of Chinese Wushu - Slovakia - - - - - - - - - - -

Changquan 1 Duan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan poniżej 9 lat kobiety (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat kobiety (Pierwszy krok)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Dominika Kaczorowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,65 4,75 4,60 3,50 3,40 3,50 3,20 4.67 3.45 - 8.12
2 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,60 4,78 4,50 3,50 4,00 3,35 3,20 4.63 3.42 - 8.05
3 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 4,70 4,60 4,50 3,40 3,30 3,40 3,40 4.60 3.40 - 8.00
4 Zuzana Bulka Krakowska Szkoła Wushu 4,30 4,60 4,40 3,50 4,00 3,30 3,50 4.43 3.50 - 7.93
5 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 4,25 4,55 4,50 3,50 3,20 3,50 3,10 4.43 3.35 - 7.78
6 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 4,20 4,60 4,70 3,30 3,40 3,15 3,20 4.50 3.25 - 7.75
7 Antonina Bulka Krakowska Szkoła Wushu 4,50 4,30 4,30 3,15 3,15 3,30 3,20 4.37 3.18 - 7.54
8 Karolina Seweryn Krakowska Szkoła Wushu 4,10 4,20 4,00 3,20 3,10 3,20 3,00 4.10 3.15 - 7.25
9 Natalia Seweryn Krakowska Szkoła Wushu 3,90 4,20 4,20 3,00 3,00 3,25 3,10 4.10 3.05 - 7.15
10 Jakub Gwizdal Krakowska Szkoła Wushu 3,60 3,90 3,70 3,00 3,00 3,00 3,00 3.73 3.00 - 6.73

Changquan 32 poniżej 9 lat kobiety (Pierwszy krok),
Changquan 32 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,50 4,30 4,40 3,80 3,50 3,80 3,55 4.40 3.68 - 8.08
2 YANG Xinling UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,50 4,50 4,30 3,70 3,70 3,60 3,40 4.43 3.65 - 8.08
3 Oliwia Galan Krakowska Szkoła Wushu 4,00 4,00 3,90 3,65 3,60 3,75 3,60 3.97 3.62 - 7.59
4 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 3,20 3,80 3,00 3,40 3,35 3,45 3,50 3.33 3.42 - 6.76

Jianshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Jianshu 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok),
Jianshu 32 18-39 lat kobiety (Pierwszy krok)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,30 4,30 4,50 3,60 3,55 3,60 3,55 4.37 3.58 - 7.94
2 Halina Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,00 4,30 4,20 3,60 3,35 3,65 3,45 4.17 3.52 - 7.69
3 Marzhan Kenesbek UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3,80 4,20 4,00 3,65 3,40 3,70 3,60 4.00 3.62 - 7.62
4 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3,90 3,90 4,10 8,60 3,45 3,60 3,60 3.97 3.60 - 7.57

Gunshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,30 4,30 4,10 3,65 3,50 3,75 3,60 4.23 3.62 - 7.86

Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 4,50 4,50 4,70 4,50 4,50 4,10 4,20 4.57 4.35 - 8.92
2 Taisiia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 4,20 4,30 4,10 4,15 4,00 4,15 3,65 4.20 4.08 - 8.28
3 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 4,30 4,30 3,80 4,00 4,50 4,10 3,70 4.13 4.05 - 8.18
4 Tatiana Kiššová School of Chinese Wushu - Slovakia 4,20 4,20 3,90 3,80 3,85 4,00 3,90 4.10 3.88 - 7.98
5 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 4,00 4,10 4,10 3,60 3,70 3,75 3,50 4.07 3.65 - 7.72
6 PAN ZeYuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4,00 3,90 3,90 3,50 3,40 3,50 3,40 3.93 3.45 - 7.38
7 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3,60 3,70 3,60 3,45 3,35 3,45 3,00 3.63 3.40 - 7.03

Changquan Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 4,60 4,30 4,30 4,60 4,70 4,35 4,70 4.40 4.65 - 9.05
2 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 4,30 4,10 3,90 4,30 4,10 4,20 4,30 4.10 4.25 - 8.35
3 Maciej Cnota Krakowska Szkoła Wushu 3,80 3,80 4,00 3,60 3,55 4,00 4,00 3.87 3.80 - 7.67
4 Patryk Juda Krakowska Szkoła Wushu 3,60 3,70 3,80 3,70 3,70 3,65 4,20 3.70 3.70 - 7.40
5 Jakub Bubak Krakowska Szkoła Wushu 3,80 3,50 3,40 3,45 3,45 3,55 3,50 3.57 3.48 - 7.04
6 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 3,00 3,40 3,20 3,45 3,45 3,65 3,50 3.20 3.48 - 6.68

Changquan Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Mariia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 4,30 4,30 4,20 4,40 4,40 4,15 4,20 4.27 4.30 - 8.57
2 Petronela Plaskurová School of Chinese Wushu - Slovakia 4,20 3,90 3,90 4,30 4,50 4,00 4,20 4.00 4.25 - 8.25
3 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 3,40 3,80 3,80 4,00 4,00 3,65 4,00 3.67 4.00 - 7.67
4 SHEN Xin UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3,80 3,70 3,70 3,60 3,60 3,70 3,30 3.73 3.60 - 7.33
5 Maria Gałkowska Krakowska Szkoła Wushu 3,50 3,70 3,90 3,50 3,65 3,70 3,30 3.70 3.58 - 7.28
- Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia - - - - - - - - - - -

Changquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 4,20 4,20 4,30 4,20 4,20 4,10 4,20 4.23 4.20 - 8.43
2 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 4,20 4,10 4,40 4,00 4,30 4,00 4,30 4.23 4.15 - 8.38
3 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 4,10 4,00 3,90 4,30 4,30 4,35 4,20 4.00 4.30 - 8.30
- Johana Vilikovská School of Chinese Wushu - Slovakia - - - - - - - - - - -

Nanquan Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 3,50 4,00 3,90 3,75 3,75 3,95 3,80 3.80 3.78 - 7.58

Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 4,30 3,90 4,20 4,00 3,55 3,90 4,00 4.13 3.95 - 8.08
2 Tatiana Kiššová School of Chinese Wushu - Slovakia 4,10 4,30 4,40 3,50 3,40 3,75 3,50 4.27 3.50 - 7.77
3 Taisiia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 3,20 3,70 3,70 3,20 3,35 3,75 3,00 3.53 3.28 - 6.81
- Ryszard Grodzicki UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego - - - - - - - - - - -

Daoshu Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Mariia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 4,20 4,20 4,30 4,15 4,00 4,25 4,30 4.23 4.20 - 8.43
2 Petronela Plaskurová School of Chinese Wushu - Slovakia 4,20 3,90 4,00 4,20 4,40 4,15 4,25 4.03 4.22 - 8.26
3 Patryk Juda Krakowska Szkoła Wushu 3,80 3,90 4,40 3,90 4,35 4,10 3,90 4.03 4.00 - 8.03
4 Jakub Bubak Krakowska Szkoła Wushu 3,60 3,90 4,00 3,80 3,85 3,80 3,70 3.83 3.80 - 7.63
- Johana Vilikovská School of Chinese Wushu - Slovakia - - - - - - - - - - -

Jianshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 4,50 4,50 4,60 4,00 4,00 3,70 4,00 4.53 4.00 - 8.53
2 PAN ZeYuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3,90 4,20 4,10 3,50 3,50 3,40 3,20 4.07 3.45 - 7.52
3 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 3,60 3,90 3,80 3,60 3,40 3,60 3,30 3.77 3.50 - 7.27
4 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3,50 3,70 3,60 3,35 3,35 3,35 3,15 3.60 3.35 - 6.95

Jianshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 4,00 4,50 4,60 4,20 4,00 3,95 4,20 4.37 4.10 - 8.47
2 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 4,00 4,30 4,30 4,30 4,40 4,00 3,90 4.20 4.15 - 8.35

Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 4,50 4,70 4,80 4,10 4,30 4,00 4,20 4.67 4.15 - 8.82
2 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 4,10 4,30 4,40 3,90 4,00 3,70 4,00 4.27 3.95 - 8.22
3 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 4,10 4,20 4,10 4,00 3,75 3,90 4,00 4.13 3.95 - 8.08

Gunshu Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 3,70 4,00 4,00 3,80 3,45 3,80 3,70 3.90 3.75 - 7.65

Duilian (Set Sparring) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Hanna Kwapień, Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7,40 7,20 7,60 7,40 7,40 - - 7.40
2 Bartosz Marek, Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 7,30 7,10 7,55 7,30 7,50 - - 7.37
3 Wiktor Zawada, Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,40 7,10 7,40 7,20 7,20 - - 7.27

Duilian (Set Sparring) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Dariusz Rozmus, Filip Marek LKS Potok Więckowice 8,10 7,95 8,10 8,15 7,90 - - 8.05
2 Szymon Rzewuski, Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,00 8,00 8,00 7,80 - - 8.00
3 Emilia Konieczny, Milena Kajca UKS Irbis 7,90 7,85 7,80 7,80 7,60 - - 7.82

Duilian (Set Sparring) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn, Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,30 8,30 8,50 8,60 8,30 - - 8.37
2 Filip Chucherko, Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8,30 7,90 8,35 8,10 8,10 - - 8.17
3 Wiktoria Dębosz, Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,10 8,00 8,45 8,30 8,00 - - 8.13
4 Jolanta Drukała, Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8,20 7,90 8,30 8,10 8,00 - - 8.10
- Dawid Kowalik, Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka - - - - - - - -

Duilian (Set Sparring) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Weronika Kocęba, Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9,30 9,20 9,00 9,20 9,10 - - 9.17
2 Karol Bromblik, Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 9,20 9,10 9,10 9,20 9,00 - - 9.13
3 Stefania Skowron Markowska, Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,20 9,10 8,85 8,80 8,80 - - 8.92
4 Magdalena Bryk, Gabriela Baran UKS Irbis 9,00 8,95 8,80 9,00 8,60 - - 8.92
5 Mariusz Phan, Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,90 8,00 8,00 8,00 8,40 - - 8.00

sesja 2 - plansza A 1 grudnia 2018 14:00

Style północne ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 7,40 7,25 7,50 7,40 7,20 - - 7.35
2 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,40 7,30 7,30 7,50 7,25 - - 7.33
3 Amelia Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 7,50 7,15 7,40 7,10 7,30 - - 7.28
4 Vlastimil Tomaščák Czech Shaolin Temple 7,30 7,00 7,00 7,10 7,20 - - 7.10

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 David Procházka Czech Shaolin Temple 7,50 7,20 7,35 7,40 7,40 - - 7.38
2 Łukasz Wierzbicki Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 7,30 7,00 7,30 7,30 7,35 - - 7.30
3 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 7,50 7,40 7,20 7,20 7,20 - - 7.27
4 Jakub Návara Czech Shaolin Temple 7,40 7,00 7,10 7,35 7,30 - - 7.25
5 Wiktor Zawada YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,40 7,15 7,10 7,20 7,35 - - 7.23
6 Oktawian Kotowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 7,30 7,10 7,20 7,20 7,35 - - 7.23
7 Michal Zháněl Czech Shaolin Temple 7,30 7,10 7,05 7,20 7,30 - - 7.20
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - - - - - - -

Style północne 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7,70 7,30 7,40 7,30 7,40 - - 7.37
2 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,60 7,30 7,20 7,20 7,35 - - 7.28
3 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 7,50 7,30 7,30 7,25 7,20 - - 7.28
4 Hania Makowska Buski Klub Kung Fu Yantai 7,20 7,15 7,35 7,10 7,20 - - 7.18

Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Gabriela Finsterlová Czech Shaolin Temple 8,20 8,10 8,20 8,20 8,00 - - 8.17
2 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8,20 8,00 8,15 8,10 8,20 - - 8.15
3 Anna Szczepan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 7,95 8,00 8,30 7,90 - - 8.05
4 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,15 7,90 8,00 8,00 - - 8.05
5 Nikola Waliczek MKS Shaolin Żywiec 8,10 7,95 8,00 8,30 7,90 - - 8.02
6 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,00 7,90 8,00 7,80 8,00 - - 7.97

Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 8,40 8,20 8,40 8,40 8,10 - - 8.33
2 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 8,30 8,30 8,25 8,30 8,10 - - 8.28
3 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,25 8,25 8,20 8,10 - - 8.22
4 Jakub Miłowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 8,20 8,00 8,15 8,30 8,20 - - 8.18
5 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8,20 8,00 8,00 8,35 8,30 - - 8.17
6 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,00 8,00 8,20 8,00 - - 8.07
7 Václav Návara Czech Shaolin Temple 8,10 7,95 7,90 7,90 8,30 - - 7.98
- Angelo Casillo YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - - - - - - -
- Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai - - - - - - - -

Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Filip Bartoš Wushu Club Trnava Slovakia 8,70 8,40 8,40 8,35 8,50 - - 8.43
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8,70 8,40 8,25 8,50 8,35 - - 8.42
3 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,50 8,30 8,15 8,30 8,20 - - 8.27
4 Maksymilian Kołodziej YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,50 8,10 8,20 8,40 8,20 - - 8.27

Style północne 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 9,20 9,20 9,20 9,20 9,15 - - 9.20
2 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,30 9,15 9,10 9,05 8,95 - - 9.10
3 Ievgen Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 9,20 9,10 8,90 9,10 9,10 - - 9.10
4 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,20 9,20 9,00 9,00 9,00 - - 9.07
5 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,10 9,15 8,90 8,95 9,20 - - 9.07
6 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 9,05 9,00 8,90 9,00 9,15 - - 9.02
7 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 9,00 9,20 8,80 8,80 8,95 - - 8.92
- Martin Lee Czech Shaolin Temple - - - - - - - -

Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 9,35 9,30 9,20 9,20 9,25 - - 9.25
2 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 9,30 9,25 9,10 9,10 9,30 - - 9.22
3 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 9,10 9,00 8,80 8,90 8,92 - - 8.94
4 Stefania Skowron Markowska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,15 8,90 8,90 8,80 8,95 - - 8.92
- Dorota Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - - - - - - -

Formy z szablą ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7,35 7,10 7,30 7,20 7,00 - - 7.20
2 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7,30 7,10 7,15 7,10 7,00 - - 7.12

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7,55 7,35 7,45 7,40 7,30 - - 7.40
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7,50 7,40 7,25 7,40 7,30 - - 7.37
3 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7,40 7,35 7,30 7,20 7,20 - - 7.28
4 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 7,30 7,30 7,40 7,20 7,10 - - 7.27
5 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 7,45 7,20 7,30 7,20 7,25 - - 7.25
6 David Procházka Czech Shaolin Temple 7,35 7,30 7,20 7,20 7,10 - - 7.23
7 Kacper Adamczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,40 7,20 7,25 7,20 7,00 - - 7.22
8 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 7,25 7,10 7,30 7,10 7,10 - - 7.15
9 Łukasz Wierzbicki Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 7,10 7,20 7,20 7,00 6,90 - - 7.10
10 Przemysław Piechnik LKS Potok Więckowice 7,15 6,95 7,25 7,10 6,95 - - 7.07

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,45 7,40 7,40 7,20 7,20 - - 7.33
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 7,40 7,20 7,15 7,45 7,30 - - 7.30
3 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7,40 7,20 7,20 7,25 7,20 - - 7.22
4 Nadia Wojdyła UKS Irbis 7,20 7,00 7,20 6,90 6,90 - - 7.03
5 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 7,25 7,10 6,80 7,00 6,95 - - 7.02

Formy z szablą 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,30 8,25 8,40 8,30 8,25 - - 8.28
2 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8,35 8,20 8,35 8,10 8,15 - - 8.23
3 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,15 8,30 8,15 7,90 - - 8.15
4 Jakub Miłowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 8,20 8,05 8,20 8,00 7,90 - - 8.08
5 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,20 8,00 8,30 8,00 7,95 - - 8.07
6 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8,00 8,00 8,15 8,00 7,95 - - 8.00
- Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai - - - - - - - -

Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,30 8,35 8,30 8,35 8,30 - - 8.32
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,25 8,40 8,30 8,30 8,25 - - 8.28
3 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,20 8,20 8,20 8,25 8,25 - - 8.22
4 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,25 8,10 8,20 8,20 - - 8.18
5 Milena Kajca UKS Irbis 8,20 8,25 8,05 8,20 8,15 - - 8.18
6 Emilia Konieczny UKS Irbis 8,15 8,15 8,00 8,15 8,10 - - 8.13
7 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 8,10 8,10 8,35 8,00 8,15 - - 8.12
8 Magdalena Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 8,10 8,10 8,10 8,00 - - 8.07
9 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,10 8,00 8,10 7,90 - - 8.07
- Maja Brudkiewicz LKS Potok Więckowice - - - - - - - -

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8,55 8,35 8,60 8,50 8,50 - - 8.52
2 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8,50 8,50 8,55 8,50 8,50 - - 8.50
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,45 8,50 8,35 8,50 - - 8.47
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,45 8,35 8,35 8,45 8,55 - - 8.42
5 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,45 8,25 8,25 8,40 8,40 - - 8.35
6 Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut 8,20 8,30 8,30 8,30 8,45 - - 8.30
7 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,20 8,20 8,40 8,00 8,30 - - 8.23

Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,50 8,50 8,55 8,50 - - 8.50
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,40 8,45 8,25 8,55 8,45 - - 8.43
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,35 8,45 8,40 8,10 8,40 - - 8.38
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,25 8,20 8,30 8,25 8,30 - - 8.27
5 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8,10 8,25 8,00 8,00 8,25 - - 8.12
6 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,30 8,10 8,05 8,00 8,10 - - 8.08
7 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 8,15 8,00 8,10 7,95 8,20 - - 8.08

Formy z szablą 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 9,25 9,35 9,35 9,35 9,30 - - 9.33
2 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 9,30 9,30 9,45 9,25 9,35 - - 9.32
3 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9,15 9,30 9,20 9,20 9,15 - - 9.18
4 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,25 9,15 9,10 9,20 9,15 - - 9.17
5 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 9,10 9,10 9,15 9,15 9,20 - - 9.13
6 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,30 8,90 9,00 9,25 9,00 - - 9.08

Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 9,05 9,35 9,30 9,20 9,25 - - 9.25
2 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8,90 9,30 9,05 9,05 9,25 - - 9.12
3 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 9,00 9,20 9,00 9,15 9,10 - - 9.08
4 Magdalena Bryk UKS Irbis 9,00 9,35 8,90 9,00 9,15 - - 9.05
5 Stefania Skowron Markowska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,95 9,20 8,80 9,00 8,95 - - 8.97
6 Gabriela Baran UKS Irbis 8,90 9,20 8,80 8,95 9,00 - - 8.95
7 Natalia Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8,75 8,90 8,60 8,80 8,80 - - 8.78

Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9,10 9,10 9,10 8,95 9,10 - - 9.10
2 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 9,10 9,05 8,90 8,90 8,85 - - 8.95
3 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 9,05 8,80 8,90 8,70 9,15 - - 8.92
4 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 9,10 8,90 8,85 8,85 8,90 - - 8.88
5 Jakub Duch UKS Kung Fu Tarnów 8,95 8,70 8,80 8,85 8,95 - - 8.87
6 Piotr Korczyński MKS Kung Fu Wieliczka 8,90 8,50 8,60 8,75 8,70 - - 8.68

sesja 3 - plansza A 2 grudnia 2018 09:00

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7,45 7,20 7,20 7,30 7,60 - - 7.32
2 Jakub Oleszczuk UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7,35 7,35 7,15 7,20 7,60 - - 7.30
3 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 7,25 7,15 7,20 7,10 7,30 - - 7.20
4 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 7,20 6,95 7,20 7,20 7,10 - - 7.17
5 Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7,20 7,00 6,95 7,20 7,40 - - 7.13
6 Oskar Taborski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7,25 6,95 7,00 7,00 7,40 - - 7.08
7 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7,00 7,20 7,10 7,00 6,90 - - 7.03

Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Zofia Pyzik UKS Kung Fu Tarnów 7,30 7,25 7,00 7,30 7,40 - - 7.28
2 Milena Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 7,25 7,15 7,20 7,20 7,30 - - 7.22
3 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,30 7,25 7,00 7,10 7,20 - - 7.18

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7,45 7,40 7,60 7,35 7,50 - - 7.45
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7,50 7,35 7,40 7,45 7,50 - - 7.45
3 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7,40 7,25 7,35 7,30 7,20 - - 7.30
4 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7,35 7,30 7,25 7,20 7,30 - - 7.28
5 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 7,35 7,20 7,10 7,10 7,40 - - 7.22
6 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 7,20 7,20 7,30 7,20 7,00 - - 7.20
7 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7,20 7,15 7,10 7,15 7,30 - - 7.17
8 David Procházka Czech Shaolin Temple 7,35 7,15 7,10 7,00 7,10 - - 7.12
9 Przemysław Piechnik LKS Potok Więckowice 7,20 7,15 7,00 7,00 6,90 - - 7.05
10 Jgor Cichy UKS Kung Fu Tarnów 7,20 6,85 6,90 6,90 6,90 - - 6.90
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - - - - - - -
- Hubert Chucherko LKS Potok Więckowice - - - - - - - -

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 7,35 7,30 7,30 7,40 7,50 - - 7.35
2 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7,35 7,30 7,30 7,20 7,40 - - 7.32
3 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,35 7,30 7,15 7,30 7,20 - - 7.27
4 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,25 7,25 7,20 7,20 7,10 - - 7.22
5 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7,25 7,10 7,15 7,15 7,30 - - 7.18
6 Alicja Janczura UKS Irbis 7,20 6,95 7,00 7,10 7,10 - - 7.07
7 Nadia Wojdyła UKS Irbis 7,20 6,95 6,90 7,00 7,00 - - 6.98

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,00 8,10 8,45 8,10 8,10 - - 8.10
2 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,90 8,10 8,30 8,20 8,00 - - 8.10
3 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 7,85 8,00 8,10 8,20 8,10 - - 8.07
4 Václav Návara Czech Shaolin Temple 7,85 8,00 8,00 8,00 7,90 - - 7.97
5 Antoni Urban UKS Kung Fu Tarnów 7,80 7,80 8,00 8,15 8,00 - - 7.93
6 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 7,90 7,85 8,20 8,00 7,80 - - 7.92
7 Piotr Krzywak MKS Kung Fu Wieliczka 7,65 7,70 7,90 7,80 7,60 - - 7.72
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -
- Maciej Bardel UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -

Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,10 8,30 8,50 8,30 8,20 - - 8.27
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 7,90 8,15 8,35 8,00 8,05 - - 8.07
3 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 7,85 8,00 8,20 8,00 8,00 - - 8.00
4 Natasza Duch UKS Kung Fu Tarnów 7,80 8,00 8,00 8,20 7,95 - - 7.98
5 Milena Kajca UKS Irbis 7,95 8,00 8,00 7,90 8,00 - - 7.98
6 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 7,80 8,00 8,10 8,00 7,90 - - 7.97
7 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,90 8,10 8,10 7,90 7,70 - - 7.97
8 Magdalena Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 7,85 8,10 8,15 7,90 7,80 - - 7.95
9 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 7,90 7,95 8,10 7,90 7,90 - - 7.92
10 Martyna Piechnik LKS Potok Więckowice 7,80 7,95 8,15 7,85 7,85 - - 7.88
11 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 7,90 7,95 8,00 7,80 7,80 - - 7.88
12 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,85 8,05 7,90 7,80 7,70 - - 7.85
13 Emilia Konieczny UKS Irbis 7,80 7,80 7,90 7,80 7,75 - - 7.80
- Maja Brudkiewicz LKS Potok Więckowice - - - - - - - -

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8,50 8,55 8,35 8,40 8,25 - - 8.42
2 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8,50 8,45 8,40 8,20 8,20 - - 8.35
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,35 8,55 8,50 8,15 8,15 - - 8.33
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,35 8,30 8,25 8,40 8,10 - - 8.30
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 8,25 8,10 8,20 8,10 7,90 - - 8.13
6 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,15 8,00 8,15 8,00 7,80 - - 8.05
- Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -
- Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka - - - - - - - -

Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,40 8,40 8,40 8,40 8,20 - - 8.40
2 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8,35 8,50 8,50 8,30 8,20 - - 8.38
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,20 8,30 8,40 8,10 8,30 - - 8.27
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,10 8,20 8,15 8,10 7,95 - - 8.12
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,05 8,40 8,20 8,00 8,00 - - 8.08
6 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 7,80 8,30 8,25 8,00 7,80 - - 8.02
7 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 7,95 8,20 7,95 8,00 7,90 - - 7.97
8 Zuzanna Bożek MKS Kung Fu Wieliczka 7,90 8,20 8,00 7,90 7,80 - - 7.93
9 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 7,90 8,00 8,00 7,90 7,85 - - 7.93

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - - 9.15 - 9.15
2 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - - 9.09 - 9.12
3 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne - - - - - - - - 9.02 - 8.98
4 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - - - - - - - 8.97 - 8.95

Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub A1 A2 A3 B1 B2 B3 B4 A B nota końcowa
1 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin - - - - - - - - 9.07 - 9.07
2 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - - 8.99 - 8.98
3 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - - 8.96 - 8.95
4 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne - - - - - - - - 8.96 - 8.93
5 Gabriela Baran UKS Irbis - - - - - - - - 8.90 - 8.90
6 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple - - - - - - - - 8.88 - 8.90
7 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice - - - - - - - - 8.87 - 8.87
8 Magdalena Bryk UKS Irbis - - - - - - - - 8.87 - 8.83
9 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka - - - - - - - - 8.78 - 8.80
10 Natalia Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka - - - - - - - - 8.73 - 8.72

Style południowe 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9,15 8,95 9,10 9,10 9,00 - - 9.07
2 Andrzej Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 8,95 8,80 8,90 9,00 9,10 - - 8.95
3 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 9,05 8,80 8,90 8,90 8,80 - - 8.87
4 Jakub Duch UKS Kung Fu Tarnów 8,85 8,70 8,90 9,00 8,80 - - 8.85
5 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,90 8,70 8,85 8,85 8,85 - - 8.85
6 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8,80 8,70 8,80 9,00 8,85 - - 8.82
7 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 8,95 8,65 8,75 8,90 8,80 - - 8.82
8 Piotr Korczyński MKS Kung Fu Wieliczka 8,75 8,60 8,65 8,70 8,70 - - 8.68

Formy z mieczem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8,00 7,80 8,30 8,10 8,00 - - 8.03
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 7,80 7,80 8,20 8,20 8,10 - - 8.03
3 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7,50 7,40 7,30 7,90 7,30 - - 7.40
4 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7,50 7,30 7,50 7,20 7,40 - - 7.40
5 Gabriela Finsterlová Czech Shaolin Temple 7,50 7,40 7,20 7,40 7,30 - - 7.37

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7,45 7,40 7,40 7,10 7,40 - - 7.40
2 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7,50 7,30 7,50 7,10 7,30 - - 7.37
3 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7,45 7,25 7,45 7,20 7,20 - - 7.30
4 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7,20 7,20 7,20 7,20 7,20 - - 7.20
5 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 6,90 7,00 7,00 7,10 6,90 - - 6.97
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - - - - - - -
- Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai - - - - - - - -

Formy z mieczem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9,10 9,10 9,20 9,10 9,20 - - 9.13
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 9,10 8,90 9,20 9,10 9,20 - - 9.13
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 9,10 8,95 9,10 9,00 9,10 - - 9.07
4 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 9,20 8,90 9,00 8,90 9,20 - - 9.03
5 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 9,05 9,00 9,10 9,00 9,00 - - 9.02
6 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,90 8,70 8,80 8,80 8,80 - - 8.80

Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,15 8,00 8,40 8,20 8,00 - - 8.12
2 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8,05 8,00 8,45 8,20 7,90 - - 8.08
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 8,00 8,30 8,20 7,85 - - 8.07
4 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,05 7,90 8,30 8,10 7,90 - - 8.02
5 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8,00 8,10 8,10 7,90 7,90 - - 8.00
6 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,10 7,90 8,15 7,90 7,80 - - 7.97
7 Milena Kajca UKS Irbis 7,95 7,90 8,25 8,00 7,80 - - 7.95
8 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 7,90 7,90 8,00 8,30 7,85 - - 7.93
9 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 7,80 7,90 7,50 7,70 7,70 - - 7.73
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -
- Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice - - - - - - - -

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8,55 8,40 8,65 8,30 8,60 - - 8.52
2 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,45 8,30 8,50 8,40 8,40 - - 8.42
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,30 8,60 8,30 8,50 - - 8.40
4 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,40 8,45 8,30 8,40 - - 8.40
5 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 8,20 7,90 7,90 7,90 7,90 - - 7.90
6 Filip Marek LKS Potok Więckowice 7,90 7,90 7,90 7,90 7,90 - - 7.90

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,55 8,40 8,40 8,50 8,30 - - 8.43
2 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,40 8,50 8,30 8,40 - - 8.42
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,20 8,45 8,10 7,90 - - 8.15
4 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8,10 8,30 8,25 8,10 7,80 - - 8.15
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,05 8,20 8,10 8,00 8,00 - - 8.05
6 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 7,95 7,90 7,80 7,90 8,00 - - 7.92

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,15 9,00 9,10 9,00 8,90 - - 9.03
2 Ievgen Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 9,20 8,90 9,00 9,00 8,80 - - 8.97
3 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 8,90 9,00 9,20 9,00 8,75 - - 8.97
4 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,10 9,00 9,10 8,80 8,80 - - 8.97
5 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,95 8,90 9,00 9,10 8,90 - - 8.95
6 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 8,90 8,90 9,10 9,00 8,70 - - 8.93

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 9,10 9,10 9,10 9,20 9,10 - - 9.10
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 8,85 8,90 9,10 9,00 8,85 - - 8.92
3 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 8,95 8,90 8,90 9,00 8,85 - - 8.92
4 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 8,75 8,90 9,00 9,10 8,80 - - 8.90
5 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 8,80 9,00 8,90 8,90 8,90 - - 8.90
6 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8,80 8,90 8,90 8,80 8,90 - - 8.87
6 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8,75 8,90 8,80 8,90 8,95 - - 8.87
- Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -
- Tatiana Hubová School of Chinese Wushu - Slovakia - - - - - - - -

sesja 4 - plansza A 2 grudnia 2018 14:00

Formy z kijem ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 7,20 6,95 7,40 7,10 7,20 - - 7.17

Formy z kijem ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,40 7,40 7,20 7,20 7,20 - - 7.27
2 Milena Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 7,25 7,05 7,15 7,20 7,20 - - 7.18

Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7,60 7,45 7,60 7,30 7,40 - - 7.48
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 7,55 7,30 7,35 7,50 7,40 - - 7.42
3 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,55 7,35 7,35 7,20 7,30 - - 7.33
4 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,45 7,25 7,20 7,30 7,50 - - 7.33
5 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7,40 7,25 7,30 7,10 7,30 - - 7.28

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7,35 7,30 7,20 7,30 7,20 - - 7.27
2 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7,50 7,20 7,30 7,20 7,10 - - 7.23
3 Wiktor Zawada YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,40 7,25 7,15 7,20 7,20 - - 7.22
4 David Procházka Czech Shaolin Temple 7,45 7,25 7,15 7,10 7,20 - - 7.20
5 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7,40 7,20 7,15 7,10 7,20 - - 7.18
6 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7,20 7,20 7,00 7,10 7,20 - - 7.17
7 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 7,30 7,15 7,10 7,00 7,20 - - 7.15
8 Kacper Adamczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,30 6,90 6,90 7,10 7,10 - - 7.03
9 Jgor Cichy UKS Kung Fu Tarnów 7,15 6,90 6,90 6,70 7,00 - - 6.93
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - - - - - - -

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 8,15 8,50 8,50 8,30 8,30 - - 8.37
2 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,00 8,20 8,25 8,25 8,10 - - 8.18
3 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,95 8,30 8,30 8,20 8,00 - - 8.17
4 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 7,90 8,20 8,20 8,30 8,10 - - 8.17
5 Václav Návara Czech Shaolin Temple 7,85 8,20 8,15 8,10 8,20 - - 8.15
6 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 7,80 8,15 8,00 8,10 - - 8.03
7 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 7,80 8,10 8,15 7,90 8,00 - - 8.00
8 Antoni Urban UKS Kung Fu Tarnów 7,80 7,95 7,70 7,90 7,90 - - 7.87
- Angelo Casillo YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - - - - - - -
- Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai - - - - - - - -
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -

Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,00 8,30 8,45 8,30 8,10 - - 8.23
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 8,25 8,20 8,25 8,20 - - 8.22
3 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8,10 8,10 8,30 8,00 8,10 - - 8.10
4 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,00 8,25 8,15 8,10 8,00 - - 8.08
5 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 7,95 8,00 8,20 8,10 8,00 - - 8.03
6 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 7,80 7,90 8,00 8,00 8,10 - - 7.97
7 Natasza Duch UKS Kung Fu Tarnów 7,85 7,95 7,90 8,00 8,00 - - 7.95
8 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,90 8,00 7,85 8,00 7,90 - - 7.93
9 Anna Szczepan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7,90 8,00 7,60 7,90 7,90 - - 7.90
10 Nikola Waliczek MKS Shaolin Żywiec 7,75 7,95 7,90 7,80 7,80 - - 7.83

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8,50 8,30 8,40 8,30 8,20 - - 8.33
2 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,30 8,25 8,30 8,20 8,20 - - 8.25
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,20 8,10 8,25 8,20 8,30 - - 8.22
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8,30 8,25 8,20 8,10 8,20 - - 8.22
4 Maksymilian Kołodziej YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8,25 8,25 8,20 8,10 8,10 - - 8.18
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 8,25 8,15 8,15 7,90 8,10 - - 8.13
- Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8,55 8,55 8,50 8,35 8,35 - - 8.47
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,45 8,45 8,40 8,60 8,30 - - 8.43
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,15 8,25 8,25 8,20 - - 8.23
4 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8,20 8,10 8,20 8,00 8,10 - - 8.13
5 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8,20 7,95 7,80 8,00 8,10 - - 8.02

Formy z kijem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9,05 9,00 9,10 8,90 9,00 - - 9.02
2 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,15 8,80 9,25 8,90 8,90 - - 8.98
3 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,15 8,80 9,00 9,00 8,95 - - 8.98
4 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9,00 8,90 9,15 9,00 8,90 - - 8.97
5 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 9,00 8,90 9,30 8,95 8,90 - - 8.95
6 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9,10 8,90 8,90 8,90 8,90 - - 8.90
7 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8,95 8,80 8,90 9,00 8,75 - - 8.88
8 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,80 8,90 8,80 9,00 8,90 - - 8.87
- Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 9,20 8,95 8,80 9,10 9,00 - - 9.02
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 9,10 8,90 9,20 8,90 9,00 - - 9.00
3 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 9,05 9,00 8,90 9,10 8,90 - - 8.98
4 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 9,15 8,90 9,00 9,00 8,90 - - 8.97
5 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8,00 9,00 8,80 8,90 8,95 - - 8.88

Formy z włócznią 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7,45 7,40 7,40 7,40 7,20 - - 7.40
2 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7,45 7,30 7,30 7,10 7,20 - - 7.27
3 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7,40 7,30 7,25 7,10 7,00 - - 7.22
4 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7,50 7,30 7,20 7,10 7,10 - - 7.20
5 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7,30 7,20 6,90 7,20 7,10 - - 7.17
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - - - - - - -

Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 8,20 8,00 8,40 8,30 8,10 - - 8.20
2 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8,20 7,90 8,25 8,30 8,15 - - 8.20
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,15 8,15 8,20 8,20 - - 8.17
4 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,10 8,10 8,20 8,15 - - 8.13
5 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,05 8,05 8,30 8,15 8,10 - - 8.10
6 Milena Kajca UKS Irbis 8,10 8,00 7,90 8,20 8,10 - - 8.07
7 Václav Návara Czech Shaolin Temple 8,05 8,00 7,80 8,15 8,10 - - 8.05
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -

Formy z włócznią 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8,50 8,50 8,30 8,30 8,35 - - 8.38
2 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8,45 8,50 8,40 8,30 8,25 - - 8.38
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,50 8,45 8,25 8,15 - - 8.37
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,30 8,35 8,25 8,40 8,30 - - 8.32
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 8,40 8,30 8,15 8,20 8,20 - - 8.23
5 Filip Bartoš Wushu Club Trnava Slovakia 8,45 8,25 8,25 8,20 8,10 - - 8.23
6 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8,20 8,30 8,20 8,10 8,20 - - 8.20
- Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut - - - - - - - -

Formy z włócznią 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,55 8,50 8,35 8,35 - - 8.42
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,45 8,40 8,30 8,50 8,30 - - 8.38
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8,15 8,45 8,40 8,20 8,20 - - 8.27
4 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8,20 8,25 8,10 8,20 8,20 - - 8.20
5 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,10 8,40 8,10 8,30 8,10 - - 8.17
6 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 8,00 8,10 8,00 8,10 8,10 - - 8.10
7 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8,05 8,30 8,00 8,10 8,10 - - 8.08

Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 9,15 9,30 9,20 9,20 9,10 - - 9.18
2 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9,20 9,35 9,00 9,20 9,10 - - 9.17
3 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 9,20 9,35 9,10 9,10 9,15 - - 9.15
4 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9,20 9,20 9,20 9,00 9,00 - - 9.13
5 Magdalena Bryk UKS Irbis 9,15 9,10 8,90 8,80 8,90 - - 8.97
6 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 9,00 9,00 8,90 8,90 8,90 - - 8.93
7 Gabriela Baran UKS Irbis 8,90 9,00 8,90 8,80 8,80 - - 8.87

Broń długa różna (inna) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8,10 8,30 8,10 8,20 8,10 - - 8.13
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7,80 8,10 8,15 8,10 7,80 - - 8.00
- Maciej Bardel UKS Kung Fu Tarnów - - - - - - - -

Broń długa różna (inna) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8,50 8,60 8,35 8,30 8,25 - - 8.38
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8,50 8,50 8,20 8,40 8,10 - - 8.37
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,60 8,40 8,20 8,25 - - 8.35
4 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8,40 8,55 8,35 8,20 8,30 - - 8.35
5 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8,30 8,40 8,20 8,40 8,30 - - 8.33
6 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8,45 8,30 8,15 8,30 8,20 - - 8.27
7 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8,10 8,30 8,00 8,10 8,20 - - 8.13

Broń długa różna (inna) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub T1 T2 T3 T4 T5 5 nota końcowa
1 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 9,20 9,00 9,20 9,10 8,90 - - 9.10
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8,85 9,00 8,90 8,70 8,80 - - 8.85
3 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8,80 8,90 8,80 8,90 8,70 - - 8.83
4 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8,90 8,50 8,70 8,80 8,90 - - 8.80
- Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple - - - - - - - -
- Martin Lee Czech Shaolin Temple - - - - - - - -