Pobierz jako PDF

sesja 1 - plansza A 1 grudnia 2018 09:00

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 8.14 - 8.18
2 Kevin Müller Czech Shaolin Temple 7.94 - 7.95
3 Adriana Maradová Czech Shaolin Temple 7.86 - 7.87
- Anna Švanigová Czech Shaolin Temple - - -
- Vojtěch Abrle Czech Shaolin Temple - - -

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 9.24 - 9.25
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.14 - 9.10
3 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.05 - 9.05
4 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 7.23 - 9.02
5 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.95 - 8.92
6 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.86 - 8.90
7 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.88 - 8.85
8 Zdenek Kozub Czech Shaolin Temple 8.84 - 8.83
9 Aleksandra Chmielarz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.84 - 8.82
10 Jindřich Bojanovský Czech Shaolin Temple 8.81 - 8.82
11 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.87 - 8.80
12 Grzegorz Lewandowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.85 - 8.78
13 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.77 - 8.78
14 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.81 - 8.77
15 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.76 - 8.77
16 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 7.07 - 8.75
17 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 8.71 - 8.68
18 Marcin Kumięga Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.58 - 8.53
19 Robert Krajza Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.51 - 8.48

Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.15 - 9.18
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.15 - 9.17
3 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.07 - 9.08
4 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 7.33 - 9.08
5 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.07 - 9.07
6 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.02 - 9.03

Xun Qiao (Chum Kil) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.19 - 9.20
2 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.11 - 9.13
3 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 7.29 - 9.07
4 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.99 - 9.00
5 Kamil Kasprzyk Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.94 - 8.98
6 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.99 - 8.95
7 Vojtěch Abrle Czech Shaolin Temple 8.96 - 8.93
8 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.94 - 8.93
9 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.90 - 8.88
10 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.89 - 8.88
11 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.83 - 8.83
12 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.81 - 8.80
13 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.78 - 8.80
14 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 8.79 - 8.77
15 Zdenek Kozub Czech Shaolin Temple 8.75 - 8.77
16 Grzegorz Lewandowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.67 - 8.67
- Anna Švanigová Czech Shaolin Temple - - -
- Miroslav Lee Czech Shaolin Temple - - -

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.12 - 9.15
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.04 - 9.03
3 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.96 - 8.95
4 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.90 - 8.93
5 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.88 - 8.87
6 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.85 - 8.82

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 9.19 - 9.20
2 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.17 - 9.17
3 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.10 - 9.10
4 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.08 - 9.10
5 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 9.04 - 9.02
6 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.97 - 8.95
7 Kamil Kasprzyk Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.94 - 8.95
8 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.87 - 8.85
9 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 8.83 - 8.82

Wu Bu Quan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Wu Bu Quan 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.75 3.75 - 8.50
2 Marko Timochenko School of Chinese Wushu - Slovakia 3.90 3.05 - 6.95
- Stepan Demianenko School of Chinese Wushu - Slovakia - - - -

Changquan 1 Duan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan poniżej 9 lat kobiety (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat kobiety (Pierwszy krok)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Dominika Kaczorowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.67 3.45 - 8.12
2 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.63 3.42 - 8.05
3 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 4.60 3.40 - 8.00
4 Zuzana Bulka Krakowska Szkoła Wushu 4.43 3.50 - 7.93
5 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 4.43 3.35 - 7.78
6 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 4.50 3.25 - 7.75
7 Antonina Bulka Krakowska Szkoła Wushu 4.37 3.18 - 7.54
8 Karolina Seweryn Krakowska Szkoła Wushu 4.10 3.15 - 7.25
9 Natalia Seweryn Krakowska Szkoła Wushu 4.10 3.05 - 7.15
10 Jakub Gwizdal Krakowska Szkoła Wushu 3.73 3.00 - 6.73

Changquan 32 poniżej 9 lat kobiety (Pierwszy krok),
Changquan 32 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.40 3.68 - 8.08
2 YANG Xinling UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.43 3.65 - 8.08
3 Oliwia Galan Krakowska Szkoła Wushu 3.97 3.62 - 7.59
4 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 3.33 3.42 - 6.76

Jianshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Jianshu 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok),
Jianshu 32 18-39 lat kobiety (Pierwszy krok)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.37 3.58 - 7.94
2 Halina Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.17 3.52 - 7.69
3 Marzhan Kenesbek UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.00 3.62 - 7.62
4 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3.97 3.60 - 7.57

Gunshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.23 3.62 - 7.86

Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 4.57 4.35 - 8.92
2 Taisiia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 4.20 4.08 - 8.28
3 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 4.13 4.05 - 8.18
4 Tatiana Kiššová School of Chinese Wushu - Slovakia 4.10 3.88 - 7.98
5 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 4.07 3.65 - 7.72
6 PAN ZeYuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3.93 3.45 - 7.38
7 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3.63 3.40 - 7.03

Changquan Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 4.40 4.65 - 9.05
2 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 4.10 4.25 - 8.35
3 Maciej Cnota Krakowska Szkoła Wushu 3.87 3.80 - 7.67
4 Patryk Juda Krakowska Szkoła Wushu 3.70 3.70 - 7.40
5 Jakub Bubak Krakowska Szkoła Wushu 3.57 3.48 - 7.04
6 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 3.20 3.48 - 6.68

Changquan Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Mariia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 4.27 4.30 - 8.57
2 Petronela Plaskurová School of Chinese Wushu - Slovakia 4.00 4.25 - 8.25
3 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 3.67 4.00 - 7.67
4 SHEN Xin UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3.73 3.60 - 7.33
5 Maria Gałkowska Krakowska Szkoła Wushu 3.70 3.58 - 7.28
- Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia - - - -

Changquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 4.23 4.20 - 8.43
2 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 4.23 4.15 - 8.38
3 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 4.00 4.30 - 8.30
- Johana Vilikovská School of Chinese Wushu - Slovakia - - - -

Nanquan Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 3.80 3.78 - 7.58

Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 4.13 3.95 - 8.08
2 Tatiana Kiššová School of Chinese Wushu - Slovakia 4.27 3.50 - 7.77
3 Taisiia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 3.53 3.28 - 6.81
- Ryszard Grodzicki UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego - - - -

Daoshu Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Mariia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 4.23 4.20 - 8.43
2 Petronela Plaskurová School of Chinese Wushu - Slovakia 4.03 4.22 - 8.26
3 Patryk Juda Krakowska Szkoła Wushu 4.03 4.00 - 8.03
4 Jakub Bubak Krakowska Szkoła Wushu 3.83 3.80 - 7.63
- Johana Vilikovská School of Chinese Wushu - Slovakia - - - -

Jianshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 4.53 4.00 - 8.53
2 PAN ZeYuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 4.07 3.45 - 7.52
3 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 3.77 3.50 - 7.27
4 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 3.60 3.35 - 6.95

Jianshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 4.37 4.10 - 8.47
2 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 4.20 4.15 - 8.35

Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 4.67 4.15 - 8.82
2 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 4.27 3.95 - 8.22
3 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 4.13 3.95 - 8.08

Gunshu Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 3.90 3.75 - 7.65

Duilian (Set Sparring) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Hanna Kwapień, Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7.40 - 7.40
2 Bartosz Marek, Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 7.35 - 7.37
3 Wiktor Zawada, Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.26 - 7.27

Duilian (Set Sparring) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Dariusz Rozmus, Filip Marek LKS Potok Więckowice 8.04 - 8.05
2 Szymon Rzewuski, Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.00 - 8.00
3 Emilia Konieczny, Milena Kajca UKS Irbis 7.79 - 7.82

Duilian (Set Sparring) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn, Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8.40 - 8.37
2 Filip Chucherko, Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8.15 - 8.17
3 Wiktoria Dębosz, Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.17 - 8.13
4 Jolanta Drukała, Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8.10 - 8.10
- Dawid Kowalik, Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka - - -

Duilian (Set Sparring) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Weronika Kocęba, Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9.16 - 9.17
2 Karol Bromblik, Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 9.12 - 9.13
3 Stefania Skowron Markowska, Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.95 - 8.92
4 Magdalena Bryk, Gabriela Baran UKS Irbis 8.87 - 8.92
5 Mariusz Phan, Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.06 - 8.00

sesja 2 - plansza A 1 grudnia 2018 14:00

Style północne ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 7.35 - 7.35
2 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.35 - 7.33
3 Amelia Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 7.29 - 7.28
4 Vlastimil Tomaščák Czech Shaolin Temple 7.12 - 7.10

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 David Procházka Czech Shaolin Temple 7.37 - 7.38
2 Łukasz Wierzbicki Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 7.25 - 7.30
3 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 7.30 - 7.27
4 Jakub Návara Czech Shaolin Temple 7.23 - 7.25
5 Wiktor Zawada YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.24 - 7.23
6 Oktawian Kotowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 7.23 - 7.23
7 Michal Zháněl Czech Shaolin Temple 7.19 - 7.20
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - -

Style północne 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7.42 - 7.37
2 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.33 - 7.28
3 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 7.31 - 7.28
4 Hania Makowska Buski Klub Kung Fu Yantai 7.20 - 7.18

Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Gabriela Finsterlová Czech Shaolin Temple 8.14 - 8.17
2 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8.13 - 8.15
3 Anna Szczepan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.07 - 8.05
4 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.05 - 8.05
5 Nikola Waliczek MKS Shaolin Żywiec 8.05 - 8.02
6 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.94 - 7.97

Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 8.30 - 8.33
2 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 8.25 - 8.28
3 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.20 - 8.22
4 Jakub Miłowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 8.17 - 8.18
5 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8.17 - 8.17
6 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.08 - 8.07
7 Václav Návara Czech Shaolin Temple 8.03 - 7.98
- Angelo Casillo YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - -
- Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai - - -

Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Filip Bartoš Wushu Club Trnava Slovakia 8.47 - 8.43
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8.44 - 8.42
3 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.29 - 8.27
4 Maksymilian Kołodziej YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.28 - 8.27

Style północne 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 9.19 - 9.20
2 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.11 - 9.10
3 Ievgen Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 9.08 - 9.10
4 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.08 - 9.07
5 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.06 - 9.07
6 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 9.02 - 9.02
7 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 8.95 - 8.92
- Martin Lee Czech Shaolin Temple - - -

Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 9.26 - 9.25
2 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 9.21 - 9.22
3 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 8.94 - 8.94
4 Stefania Skowron Markowska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.94 - 8.92
- Dorota Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - -

Formy z szablą ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7.19 - 7.20
2 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7.13 - 7.12

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7.41 - 7.40
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7.37 - 7.37
3 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7.29 - 7.28
4 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 7.26 - 7.27
5 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 7.28 - 7.25
6 David Procházka Czech Shaolin Temple 7.23 - 7.23
7 Kacper Adamczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7.21 - 7.22
8 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 7.17 - 7.15
9 Łukasz Wierzbicki Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 7.08 - 7.10
10 Przemysław Piechnik LKS Potok Więckowice 7.08 - 7.07

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7.33 - 7.33
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 7.30 - 7.30
3 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7.25 - 7.22
4 Nadia Wojdyła UKS Irbis 7.04 - 7.03
5 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 7.02 - 7.02

Formy z szablą 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.30 - 8.28
2 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8.23 - 8.23
3 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.13 - 8.15
4 Jakub Miłowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 8.07 - 8.08
5 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8.09 - 8.07
6 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8.02 - 8.00
- Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai - - -

Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8.32 - 8.32
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.30 - 8.28
3 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.22 - 8.22
4 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 8.18 - 8.18
5 Milena Kajca UKS Irbis 8.17 - 8.18
6 Emilia Konieczny UKS Irbis 8.11 - 8.13
7 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 8.14 - 8.12
8 Magdalena Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 8.06 - 8.07
9 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 8.05 - 8.07
- Maja Brudkiewicz LKS Potok Więckowice - - -

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8.50 - 8.52
2 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8.51 - 8.50
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.45 - 8.47
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8.43 - 8.42
5 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.35 - 8.35
6 Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut 8.31 - 8.30
7 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8.22 - 8.23

Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8.50 - 8.50
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8.42 - 8.43
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8.34 - 8.38
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8.26 - 8.27
5 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8.12 - 8.12
6 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8.11 - 8.08
7 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 8.08 - 8.08

Formy z szablą 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 9.32 - 9.33
2 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 9.33 - 9.32
3 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9.20 - 9.18
4 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.17 - 9.17
5 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 9.14 - 9.13
6 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.09 - 9.08

Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 9.23 - 9.25
2 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 9.11 - 9.12
3 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 9.09 - 9.08
4 Magdalena Bryk UKS Irbis 9.08 - 9.05
5 Stefania Skowron Markowska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.98 - 8.97
6 Gabriela Baran UKS Irbis 8.97 - 8.95
7 Natalia Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8.77 - 8.78

Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9.07 - 9.10
2 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 8.96 - 8.95
3 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8.92 - 8.92
4 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 8.92 - 8.88
5 Jakub Duch UKS Kung Fu Tarnów 8.85 - 8.87
6 Piotr Korczyński MKS Kung Fu Wieliczka 8.69 - 8.68

sesja 3 - plansza A 2 grudnia 2018 09:00

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7.35 - 7.32
2 Jakub Oleszczuk UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7.33 - 7.30
3 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 7.20 - 7.20
4 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 7.13 - 7.17
5 Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7.15 - 7.13
6 Oskar Taborski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 7.12 - 7.08
7 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7.04 - 7.03

Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Zofia Pyzik UKS Kung Fu Tarnów 7.25 - 7.28
2 Milena Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 7.22 - 7.22
3 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.17 - 7.18

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7.46 - 7.45
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7.44 - 7.45
3 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7.30 - 7.30
4 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7.28 - 7.28
5 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 7.23 - 7.22
6 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 7.18 - 7.20
7 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7.18 - 7.17
8 David Procházka Czech Shaolin Temple 7.14 - 7.12
9 Przemysław Piechnik LKS Potok Więckowice 7.05 - 7.05
10 Jgor Cichy UKS Kung Fu Tarnów 6.95 - 6.90
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - -
- Hubert Chucherko LKS Potok Więckowice - - -

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 7.37 - 7.35
2 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7.31 - 7.32
3 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7.26 - 7.27
4 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.20 - 7.22
5 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7.19 - 7.18
6 Alicja Janczura UKS Irbis 7.07 - 7.07
7 Nadia Wojdyła UKS Irbis 7.01 - 6.98

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8.15 - 8.10
2 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.10 - 8.10
3 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8.05 - 8.07
4 Václav Návara Czech Shaolin Temple 7.95 - 7.97
5 Antoni Urban UKS Kung Fu Tarnów 7.95 - 7.93
6 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 7.95 - 7.92
7 Piotr Krzywak MKS Kung Fu Wieliczka 7.73 - 7.72
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - -
- Maciej Bardel UKS Kung Fu Tarnów - - -

Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8.28 - 8.27
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.09 - 8.07
3 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 8.01 - 8.00
4 Natasza Duch UKS Kung Fu Tarnów 7.99 - 7.98
5 Milena Kajca UKS Irbis 7.97 - 7.98
6 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 7.96 - 7.97
7 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.94 - 7.97
8 Magdalena Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 7.96 - 7.95
9 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 7.95 - 7.92
10 Martyna Piechnik LKS Potok Więckowice 7.92 - 7.88
11 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 7.89 - 7.88
12 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.86 - 7.85
13 Emilia Konieczny UKS Irbis 7.81 - 7.80
- Maja Brudkiewicz LKS Potok Więckowice - - -

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8.41 - 8.42
2 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8.35 - 8.35
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.34 - 8.33
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8.28 - 8.30
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 8.11 - 8.13
6 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8.02 - 8.05
- Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut - - -
- Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka - - -

Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8.36 - 8.40
2 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8.37 - 8.38
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8.26 - 8.27
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8.10 - 8.12
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8.13 - 8.08
6 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8.03 - 8.02
7 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8.00 - 7.97
8 Zuzanna Bożek MKS Kung Fu Wieliczka 7.96 - 7.93
9 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 7.93 - 7.93

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut - 9.15 - 9.15
2 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut - 9.09 - 9.12
3 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne - 9.02 - 8.98
4 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław - 8.97 - 8.95

Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub A B nota końcowa
1 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin - 9.07 - 9.07
2 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów - 8.99 - 8.98
3 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów - 8.96 - 8.95
4 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne - 8.96 - 8.93
5 Gabriela Baran UKS Irbis - 8.90 - 8.90
6 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple - 8.88 - 8.90
7 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice - 8.87 - 8.87
8 Magdalena Bryk UKS Irbis - 8.87 - 8.83
9 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka - 8.78 - 8.80
10 Natalia Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka - 8.73 - 8.72

Style południowe 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9.06 - 9.07
2 Andrzej Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 8.95 - 8.95
3 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 8.89 - 8.87
4 Jakub Duch UKS Kung Fu Tarnów 8.85 - 8.85
5 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8.83 - 8.85
6 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8.83 - 8.82
7 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 8.81 - 8.82
8 Piotr Korczyński MKS Kung Fu Wieliczka 8.68 - 8.68

Formy z mieczem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8.04 - 8.03
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.02 - 8.03
3 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7.48 - 7.40
4 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7.38 - 7.40
5 Gabriela Finsterlová Czech Shaolin Temple 7.36 - 7.37

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7.35 - 7.40
2 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7.34 - 7.37
3 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7.31 - 7.30
4 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7.20 - 7.20
5 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 6.98 - 6.97
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - -
- Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai - - -

Formy z mieczem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 9.14 - 9.13
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 9.10 - 9.13
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 9.05 - 9.07
4 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 9.04 - 9.03
5 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 9.03 - 9.02
6 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8.80 - 8.80

Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.15 - 8.12
2 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 8.12 - 8.08
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.07 - 8.07
4 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.05 - 8.02
5 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8.00 - 8.00
6 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.97 - 7.97
7 Milena Kajca UKS Irbis 7.98 - 7.95
8 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 7.99 - 7.93
9 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 7.72 - 7.73
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - -
- Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice - - -

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8.50 - 8.52
2 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8.41 - 8.42
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8.42 - 8.40
4 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.39 - 8.40
5 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 7.96 - 7.90
6 Filip Marek LKS Potok Więckowice 7.90 - 7.90

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8.43 - 8.43
2 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8.41 - 8.42
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8.16 - 8.15
4 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8.11 - 8.15
5 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8.07 - 8.05
6 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 7.91 - 7.92

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.03 - 9.03
2 Ievgen Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 8.98 - 8.97
3 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 8.97 - 8.97
4 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.96 - 8.97
5 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.97 - 8.95
6 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 8.92 - 8.93

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 9.12 - 9.10
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 8.94 - 8.92
3 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 8.92 - 8.92
4 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 8.91 - 8.90
5 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 8.90 - 8.90
6 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8.86 - 8.87
6 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8.86 - 8.87
- Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów - - -
- Tatiana Hubová School of Chinese Wushu - Slovakia - - -

sesja 4 - plansza A 2 grudnia 2018 14:00

Formy z kijem ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 7.17 - 7.17

Formy z kijem ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.28 - 7.27
2 Milena Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 7.17 - 7.18

Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 7.47 - 7.48
2 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 7.42 - 7.42
3 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.35 - 7.33
4 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7.34 - 7.33
5 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 7.27 - 7.28

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7.27 - 7.27
2 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7.26 - 7.23
3 Wiktor Zawada YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.24 - 7.22
4 David Procházka Czech Shaolin Temple 7.23 - 7.20
5 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7.21 - 7.18
6 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7.14 - 7.17
7 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 7.15 - 7.15
8 Kacper Adamczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7.06 - 7.03
9 Jgor Cichy UKS Kung Fu Tarnów 6.93 - 6.93
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - -

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 8.35 - 8.37
2 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.16 - 8.18
3 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.15 - 8.17
4 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8.14 - 8.17
5 Václav Návara Czech Shaolin Temple 8.10 - 8.15
6 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.01 - 8.03
7 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 7.99 - 8.00
8 Antoni Urban UKS Kung Fu Tarnów 7.85 - 7.87
- Angelo Casillo YMAA Targos Wu Guan Wrocław - - -
- Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai - - -
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - -

Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8.23 - 8.23
2 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.18 - 8.22
3 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8.12 - 8.10
4 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.10 - 8.08
5 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 8.05 - 8.03
6 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 7.96 - 7.97
7 Natasza Duch UKS Kung Fu Tarnów 7.94 - 7.95
8 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.93 - 7.93
9 Anna Szczepan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 7.86 - 7.90
10 Nikola Waliczek MKS Shaolin Żywiec 7.84 - 7.83

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8.34 - 8.33
2 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.25 - 8.25
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.21 - 8.22
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8.21 - 8.22
4 Maksymilian Kołodziej YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.18 - 8.18
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 8.11 - 8.13
- Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut - - -

Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8.46 - 8.47
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8.44 - 8.43
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8.26 - 8.23
4 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 8.12 - 8.13
5 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8.01 - 8.02

Formy z kijem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9.01 - 9.02
2 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 9.00 - 8.98
3 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.98 - 8.98
4 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.99 - 8.97
5 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 9.01 - 8.95
6 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 8.94 - 8.90
7 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8.88 - 8.88
8 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8.88 - 8.87
- Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut - - -

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 9.01 - 9.02
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 9.02 - 9.00
3 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 8.99 - 8.98
4 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8.99 - 8.97
5 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8.73 - 8.88

Formy z włócznią 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 7.37 - 7.40
2 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 7.27 - 7.27
3 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 7.21 - 7.22
4 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 7.24 - 7.20
5 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 7.14 - 7.17
- Dominik Kolek Czech Shaolin Temple - - -

Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 8.20 - 8.20
2 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 8.16 - 8.20
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 8.17 - 8.17
4 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 8.14 - 8.13
5 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.13 - 8.10
6 Milena Kajca UKS Irbis 8.06 - 8.07
7 Václav Návara Czech Shaolin Temple 8.02 - 8.05
- Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów - - -

Formy z włócznią 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8.39 - 8.38
2 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 8.38 - 8.38
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.35 - 8.37
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8.32 - 8.32
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 8.25 - 8.23
5 Filip Bartoš Wushu Club Trnava Slovakia 8.25 - 8.23
6 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 8.20 - 8.20
- Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut - - -

Formy z włócznią 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8.43 - 8.42
2 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8.39 - 8.38
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 8.28 - 8.27
4 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 8.19 - 8.20
5 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8.20 - 8.17
6 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 8.14 - 8.10
7 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 8.11 - 8.08

Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 9.19 - 9.18
2 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 9.17 - 9.17
3 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 9.18 - 9.15
4 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 9.12 - 9.13
5 Magdalena Bryk UKS Irbis 8.97 - 8.97
6 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 8.94 - 8.93
7 Gabriela Baran UKS Irbis 8.88 - 8.87

Broń długa różna (inna) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 8.16 - 8.13
2 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 7.99 - 8.00
- Maciej Bardel UKS Kung Fu Tarnów - - -

Broń długa różna (inna) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 8.40 - 8.38
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 8.34 - 8.37
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 8.37 - 8.35
4 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 8.36 - 8.35
5 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 8.32 - 8.33
6 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 8.28 - 8.27
7 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 8.14 - 8.13

Broń długa różna (inna) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

zawodnik klub 5 nota końcowa
1 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 9.08 - 9.10
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 8.85 - 8.85
3 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 8.82 - 8.83
4 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 8.76 - 8.80
- Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple - - -
- Martin Lee Czech Shaolin Temple - - -