sesja 1 - plansza A 1 grudnia 2018 09:00

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Adriana Maradová Czech Shaolin Temple 09:53
2 Anna Švanigová Czech Shaolin Temple 09:59
3 Kevin Müller Czech Shaolin Temple 09:59
4 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 10:02
5 Vojtěch Abrle Czech Shaolin Temple 10:06

Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xiao Nian Tou (Shil Lim Tao) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:09
2 Robert Krajza Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:13
3 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 10:18
4 Marcin Kumięga Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:18
5 Jindřich Bojanovský Czech Shaolin Temple 10:21
6 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:23
7 Zdenek Kozub Czech Shaolin Temple 10:27
8 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:28
9 Grzegorz Lewandowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:30
10 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:32
11 Aleksandra Chmielarz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:34
12 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:36
13 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:39
14 Róża Misztela Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:41
15 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:46
16 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:47
17 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:51
18 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:52
19 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 10:55

Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Biao Zhi (Bil Jee) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 10:58
2 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 11:01
3 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:03
4 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:07
5 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:12
6 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:12

Xun Qiao (Chum Kil) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Xun Qiao (Chum Kil) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:15
2 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:21
3 Vojtěch Abrle Czech Shaolin Temple 11:25
4 Zdenek Kozub Czech Shaolin Temple 11:25
5 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:27
6 Agnieszka Skorupa Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:29
7 Dawid Tuziak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:33
8 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:34
9 Anna Švanigová Czech Shaolin Temple 11:36
10 Grzegorz Lewandowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:36
11 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:39
12 Kamil Kasprzyk Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:41
13 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 11:43
14 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 11:44
15 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:46
16 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:48
17 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:50
18 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:54

Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Hu Die Shuang Dao (Bart Cham Dao) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 11:59
2 Ireneusz Parusel Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:01
3 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:02
4 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:03
5 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:05
6 Bogusław Borgosz Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:07

Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Liu Dian Ban Gun (Look Dim Boon Kwun) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Łukasz Kukiełka Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:09
2 Michał Sikora Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:11
3 Kamil Kasprzyk Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:12
4 Maurycy Nowak Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:13
5 Adam Szmatula Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:14
6 Miroslav Lee Czech Shaolin Temple 12:15
7 Jakub Karwowski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:16
8 Magdalena Ciechanowska Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:17
9 Krzysztof Toczyski Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu Kraków 12:18

Wu Bu Quan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Wu Bu Quan 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Marko Timochenko School of Chinese Wushu - Slovakia 12:37
2 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:41
3 Stepan Demianenko School of Chinese Wushu - Slovakia 12:43

Changquan 1 Duan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan poniżej 9 lat kobiety (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat kobiety (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Zuzana Bulka Krakowska Szkoła Wushu 12:43
2 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:45
3 Dominika Kaczorowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:46
4 Fryderyk Liber Krakowska Szkoła Wushu 12:47
5 Jakub Gwizdal Krakowska Szkoła Wushu 12:48
6 Maja Liber Krakowska Szkoła Wushu 12:49
7 Nikola Kądziela Krakowska Szkoła Wushu 12:51
8 Karolina Seweryn Krakowska Szkoła Wushu 12:55
9 Natalia Seweryn Krakowska Szkoła Wushu 12:56
10 Antonina Bulka Krakowska Szkoła Wushu 12:57

Changquan 32 poniżej 9 lat kobiety (Pierwszy krok),
Changquan 32 9-11 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 YANG Xinling UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:59
2 Mikołaj Czabański Krakowska Szkoła Wushu 13:01
3 Oliwia Galan Krakowska Szkoła Wushu 13:03
4 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:05

Jianshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Jianshu 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok),
Jianshu 32 18-39 lat kobiety (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:07
2 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:10
3 Marzhan Kenesbek UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:12
4 Halina Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:13

Gunshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:15

Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Tatiana Kiššová School of Chinese Wushu - Slovakia 13:17
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 13:21
3 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 13:23
4 PAN Zeyuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:25
5 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:27
6 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 13:32
7 Taisiia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 13:34

Changquan Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Jakub Bubak Krakowska Szkoła Wushu 13:37
2 Patryk Juda Krakowska Szkoła Wushu 13:39
3 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 13:42
4 Maciej Wilczyński Krakowska Szkoła Wushu 13:45
5 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 13:47
6 Maciej Cnota Krakowska Szkoła Wushu 13:50

Changquan Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Maria Gałkowska Krakowska Szkoła Wushu 13:52
2 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 13:55
3 Mariia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 13:55
4 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 13:58
5 SHEN Xin UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 14:02
6 Petronela Plaskurová School of Chinese Wushu - Slovakia 14:04

Changquan Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 14:07
2 Diana Chmielnicka Krakowska Szkoła Wushu 14:10
3 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 14:12
4 Johana Vilikovská School of Chinese Wushu - Slovakia 14:15

Nanquan Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 14:15

Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Ryszard Grodzicki UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 14:18
2 Taisiia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 14:18
3 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 14:21
4 Tatiana Kiššová School of Chinese Wushu - Slovakia 14:23

Daoshu Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Daoshu Grupa A (15-17 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Mariia Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 14:25
2 Petronela Plaskurová School of Chinese Wushu - Slovakia 14:27
3 Patryk Juda Krakowska Szkoła Wushu 14:29
4 Johana Vilikovská School of Chinese Wushu - Slovakia 14:31
5 Jakub Bubak Krakowska Szkoła Wushu 14:31

Jianshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 PAN Zeyuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 14:34
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 14:36
3 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 14:37
4 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 14:39

Jianshu Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu Grupa A (15-17 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 14:40
2 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 14:43

Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Gunshu Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Zuzanna Bubak Krakowska Szkoła Wushu 14:46
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 14:47
3 Peter Bratko School of Chinese Wushu - Slovakia 14:49

Gunshu Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 14:51

Duilian (Set Sparring) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Wiktor Zawada, Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:12
2 Bartosz Marek, Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 15:14
3 Hanna Kwapień, Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 15:15

Duilian (Set Sparring) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Szymon Rzewuski, Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:16
2 Dariusz Rozmus, Filip Marek LKS Potok Więckowice 15:18
3 Emilia Konieczny, Milena Kajca UKS Irbis 15:21

Duilian (Set Sparring) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Julia Augustyn, Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 15:23
2 Dawid Kowalik, Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 15:23
3 Wiktoria Dębosz, Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 15:24
4 Jolanta Drukała, Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 15:26
5 Filip Chucherko, Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 15:27

Duilian (Set Sparring) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Duilian (Set Sparring) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Karol Bromblik, Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 15:29
2 Stefania Skowron Markowska, Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:33
3 Weronika Kocęba, Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 15:34
4 Magdalena Bryk, Gabriela Baran UKS Irbis 15:36
5 Mariusz Phan, Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:37

sesja 2 - plansza A 1 grudnia 2018 14:00

Style północne ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Vlastimil Tomaščák Czech Shaolin Temple 15:41
2 Amelia Marońska Buski Klub Kung Fu Yantai 15:43
3 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 15:44
4 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:46

Style północne 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Dominik Kolek Czech Shaolin Temple 15:46
2 Wiktor Zawada YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:47
3 Oktawian Kotowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 15:49
4 David Procházka Czech Shaolin Temple 15:50
5 Łukasz Wierzbicki Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 15:51
6 Jakub Návara Czech Shaolin Temple 15:52
7 Michal Zháněl Czech Shaolin Temple 15:52
8 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 15:54

Style północne 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 15:55
2 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 15:56
3 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 15:57
4 Hania Makowska Buski Klub Kung Fu Yantai 15:59

Style północne 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:00
2 Nikola Waliczek MKS Shaolin Żywiec 16:02
3 Anna Szczepan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:02
4 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 16:04
5 Gabriela Finsterlová Czech Shaolin Temple 16:05
6 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:07

Style północne 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:07
2 Angelo Casillo YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:09
3 Jakub Miłowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 16:10
4 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:11
5 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 16:12
6 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 16:14
7 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 16:15
8 Václav Návara Czech Shaolin Temple 16:15
9 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 16:17

Style północne 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Kołodziej YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:19
2 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:20
3 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 16:22
4 Filip Bartoš Wushu Club Trnava Slovakia 16:24

Style północne 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style północne 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Ievgen Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 16:25
2 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:28
3 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:31
4 Martin Lee Czech Shaolin Temple 16:31
5 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 16:32
6 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 16:34
7 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:34
8 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 16:37

Style północne 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 16:38
2 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 16:40
3 Stefania Skowron Markowska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:40
4 Dorota Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 16:41
5 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 16:42

Formy z szablą ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 17:10
2 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 16:50

Formy z szablą 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Kacper Adamczyk MKS Kung Fu Wieliczka 16:52
2 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 16:52
3 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 17:07
4 David Procházka Czech Shaolin Temple 16:57
5 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 16:57
6 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 17:01
7 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 17:02
8 Przemysław Piechnik LKS Potok Więckowice 17:03
9 Łukasz Wierzbicki Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 17:05
10 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 17:07

Formy z szablą 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 17:12
2 Nadia Wojdyła UKS Irbis 17:13
3 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 17:14
4 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 17:16
5 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 17:17

Formy z szablą 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 17:20
2 Jakub Dziecielski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 17:20
3 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 17:23
4 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:24
5 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 17:25
6 Jakub Miłowski Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 17:26
7 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 17:28

Formy z szablą 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Magdalena Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 17:29
2 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 17:30
3 Maja Brudkiewicz LKS Potok Więckowice 17:35
4 Milena Kajca UKS Irbis 17:36
5 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 17:37
6 Emilia Konieczny UKS Irbis 17:38
7 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 17:40
8 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:41
9 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 17:43
10 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 17:45

Formy z szablą 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 17:47
2 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 17:49
3 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 17:51
4 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 17:52
5 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 17:52
6 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 17:54
7 Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut 17:56

Formy z szablą 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 17:57
2 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 17:59
3 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 18:00
4 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 18:01
5 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 18:03
6 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 18:04
7 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 18:06

Formy z szablą 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 18:08
2 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 18:10
3 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 18:12
4 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 18:13
5 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 18:15
6 Przemysław Sobkowiak zgłoszenie indywidualne 18:17

Formy z szablą 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Natalia Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 18:18
2 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 18:20
3 Stefania Skowron Markowska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 18:23
4 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 18:24
5 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 18:26
6 Magdalena Bryk UKS Irbis 18:26
7 Gabriela Baran UKS Irbis 18:28

Formy z szablą 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z szablą 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Piotr Korczyński MKS Kung Fu Wieliczka 18:30
2 Jakub Duch UKS Kung Fu Tarnów 18:31
3 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 18:33
4 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 18:35
5 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 18:36
6 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 18:37

sesja 3 - plansza A 2 grudnia 2018 09:00

Style południowe ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maksymilian Chucherko LKS Potok Więckowice 09:03
2 Jakub Oleszczuk UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 09:04
3 Stefan Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 09:05
4 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 09:07
5 Oskar Taborski UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 09:09
6 Tomasz Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 09:11
7 Adam Wargacki UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 09:12

Style południowe ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Milena Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 09:13
2 Zofia Pyzik UKS Kung Fu Tarnów 09:14
3 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 09:16

Style południowe 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 09:16
2 David Procházka Czech Shaolin Temple 09:18
3 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 09:20
4 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 09:21
5 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 09:22
6 Przemysław Piechnik LKS Potok Więckowice 09:24
7 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 09:25
8 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 09:26
9 Michał Wrona MKS Kung Fu Wieliczka 09:27
10 Jgor Cichy UKS Kung Fu Tarnów 09:28
11 Dominik Kolek Czech Shaolin Temple 09:29
12 Hubert Chucherko LKS Potok Więckowice 09:30

Style południowe 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 09:30
2 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 09:35
3 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 09:35
4 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 09:36
5 Alicja Janczura UKS Irbis -
6 Nadia Wojdyła UKS Irbis 09:39
7 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 09:40

Style południowe 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 09:41
2 Piotr Krzywak MKS Kung Fu Wieliczka 09:43
3 Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów 09:44
4 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 09:44
5 Václav Návara Czech Shaolin Temple 09:45
6 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 09:47
7 Maciej Bardel UKS Kung Fu Tarnów 09:48
8 Antoni Urban UKS Kung Fu Tarnów 09:49
9 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 09:50

Style południowe 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 09:52
2 Natasza Duch UKS Kung Fu Tarnów 09:52
3 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 09:55
4 Milena Kajca UKS Irbis 09:57
5 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 10:00
6 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 10:02
7 Magdalena Nowak MKS Kung Fu Wieliczka 10:03
8 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:04
9 Maja Brudkiewicz LKS Potok Więckowice 10:05
10 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 10:05
11 Emilia Konieczny UKS Irbis 10:06
12 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:07
13 Martyna Piechnik LKS Potok Więckowice 10:10
14 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 10:10

Style południowe 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 10:12
2 Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut 10:13
3 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 10:13
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 10:15
5 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 10:17
6 Filip Marek LKS Potok Więckowice 10:18
7 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 10:19
8 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 10:21

Style południowe 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 10:22
2 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 10:24
3 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 10:25
4 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 10:26
5 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 10:28
6 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 10:29
7 Zuzanna Bożek MKS Kung Fu Wieliczka 10:31
8 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 10:33
9 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 10:35

Style południowe 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 10:40
2 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 10:45
3 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 10:52
4 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 10:53

Style południowe 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 10:37
2 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 10:38
3 Magdalena Bryk UKS Irbis 10:43
4 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 10:43
5 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 10:46
6 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 10:50
7 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 10:51
8 Natalia Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 10:54
9 Gabriela Baran UKS Irbis 10:55
10 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 10:59

Style południowe 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Style południowe 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Andrzej Zaremba UKS Płaszowska Szkoła Kung Fu 11:02
2 Piotr Korczyński MKS Kung Fu Wieliczka 11:02
3 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 11:03
4 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 11:05
5 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 11:06
6 Jakub Duch UKS Kung Fu Tarnów 11:08
7 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 11:10
8 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 11:12

Formy z mieczem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 11:15
2 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 11:18
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 11:20
4 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 11:23
5 Gabriela Finsterlová Czech Shaolin Temple 11:25

Broń krótka różna i giętka 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Dominik Kolek Czech Shaolin Temple 11:26
2 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 11:26
3 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 11:29
4 Antonina Stefańska Buski Klub Kung Fu Yantai 11:31
5 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 11:32
6 Wit Kłuskiewicz Buski Klub Kung Fu Yantai 11:34
7 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 11:34

Formy z mieczem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 11:35
2 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 11:38
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 11:41
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 11:42
5 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 11:45
6 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 11:45

Broń krótka różna i giętka 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 11:48
2 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 11:50
3 Lenka Ondrovičová School of Chinese Wushu - Slovakia 11:55
4 Gabriela Jaje UKS Kung Fu Tarnów 11:55
5 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 11:57
6 Dariusz Rozmus LKS Potok Więckowice 11:57
7 Milena Kajca UKS Irbis 11:59
8 Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów 12:00
9 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:01
10 Jagoda Kaczmarek LKS Potok Więckowice 12:02
11 Szymon Rzewuski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:02

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 12:04
2 Filip Marek LKS Potok Więckowice 12:05
3 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 12:06
4 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 12:08
5 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 12:09
6 Patrik Hatala School of Chinese Wushu - Slovakia 12:12

Broń krótka różna i giętka 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 12:12
2 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 12:16
3 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 12:16
4 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 12:18
5 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 12:19
6 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 12:20

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:22
2 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 12:23
3 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 12:25
4 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 12:26
5 Ievgen Stelmakh School of Chinese Wushu - Slovakia 12:29
6 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 12:29

Broń krótka różna i giętka 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń krótka różna i giętka 40-60 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Beata Engel Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin 12:31
2 Beata Grabczyńska UKS Kung Fu Tarnów 12:33
3 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 12:34
4 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 12:35
5 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 12:36
6 Beata Garncarz UKS Kung Fu Tarnów 12:38
7 Tatiana Hubová School of Chinese Wushu - Slovakia 12:40
8 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 12:40
9 Katarzyna Migdał UKS Kung Fu Tarnów 12:41

sesja 4 - plansza A 2 grudnia 2018 14:00

Formy z kijem ponizej 9 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Dluhoš Czech Shaolin Temple 13:07

Formy z kijem ponizej 9 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Alicja Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:14
2 Milena Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 13:14

Formy z kijem 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Hanna Kwapień MUKS Choy Lee Fut 13:15
2 Anna Grońska YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:17
3 Elizabeth Lee Czech Shaolin Temple 13:19
4 Natalia Zaród UKS Kung Fu Tarnów 13:19
5 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 13:22

Formy z kijem 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Dominik Kolek Czech Shaolin Temple 13:22
2 Wiktor Zawada YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:23
3 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 13:24
4 Kacper Adamczyk MKS Kung Fu Wieliczka 13:26
5 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 13:26
6 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 13:29
7 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 13:29
8 Igor Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 13:31
9 David Procházka Czech Shaolin Temple 13:31
10 Jgor Cichy UKS Kung Fu Tarnów 13:33

Formy z kijem 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 13:34
2 Angelo Casillo YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:36
3 Mateusz Pietrzyk YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:36
4 Tobiáš Kitta Wushu Club Trnava Slovakia 13:37
5 Václav Návara Czech Shaolin Temple 13:41
6 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 13:41
7 Konrad Gołuzd Buski Klub Kung Fu Yantai 13:42
8 Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów 13:43
9 Krystian Wertka YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:43
10 Adam Bielčik School of Chinese Wushu - Slovakia 13:44
11 Antoni Urban UKS Kung Fu Tarnów 13:45

Formy z kijem 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Magdalena Bartula MKS Kung Fu Wieliczka 13:47
2 Natasza Duch UKS Kung Fu Tarnów 13:48
3 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 13:51
4 Anna Szczepan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:51
5 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 13:53
6 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 13:56
7 Nikola Waliczek MKS Shaolin Żywiec 13:56
8 Weronika Klimczak YMAA Targos Wu Guan Wrocław 13:59
9 Nikola Sarga MKS Kung Fu Wieliczka 13:59
10 Marcelina Zwarycz YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:01

Formy z kijem 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut 14:02
2 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 14:03
3 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 14:04
4 Wiktor Morski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:06
5 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 14:07
6 Filip Marek LKS Potok Więckowice 14:08
7 Maksymilian Kołodziej YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:09

Formy z kijem 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Sara Zawadzka LKS Potok Więckowice 14:11
2 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 14:14
3 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 14:15
4 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 14:16
5 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 14:17

Formy z kijem 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z kijem 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 14:19
2 Kamil Radwan MUKS Choy Lee Fut 14:21
3 Mariusz Phan YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:22
4 Wojciech Ziółek Buski Klub Kung Fu Yantai 14:23
5 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 14:24
6 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 14:25
7 Piotr Markowski YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:27
8 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 14:29
9 Piotr Wróbel YMAA Targos Wu Guan Wrocław 14:31

Formy z kijem 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Weronika Kostka UKS Kung Fu Tarnów 14:32
2 Weronika Kocęba zgłoszenie indywidualne 14:34
3 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 14:35
4 Ivana Zifčáková Czech Shaolin Temple 14:37
5 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 14:39

Formy z włócznią 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 9-11 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Zuzanna Szymczyk MKS Kung Fu Wieliczka 14:40
2 Bartosz Marek LKS Potok Więckowice 14:42
3 Franciszek Staniszewski MUKS Choy Lee Fut 14:43
4 Franciszek Derżko UKS Kung Fu Tarnów 14:44
5 Dominik Kolek Czech Shaolin Temple 14:47
6 Igor Uszkur MKS Kung Fu Wieliczka 14:49

Formy z włócznią 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Milena Kajca UKS Irbis 14:49
2 Kamil Zaród UKS Kung Fu Tarnów 14:50
3 Magda Skiba MKS Kung Fu Wieliczka 14:52
4 Bartosz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 14:53
5 Karolína Pražáková Czech Shaolin Temple 14:54
6 Franek Stefanski Buski Klub Kung Fu Yantai 14:55
7 Filip Parafiński MKS Kung Fu Wieliczka 14:59
8 Václav Návara Czech Shaolin Temple 14:59

Formy z włócznią 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Filip Chucherko LKS Potok Więckowice 15:00
2 Dawid Kowalik MKS Kung Fu Wieliczka 15:02
3 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 15:04
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 15:05
5 Filip Marek LKS Potok Więckowice 15:07
6 Filip Bartoš Wushu Club Trnava Slovakia 15:08
7 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 15:10
8 Filip Czernecki MUKS Choy Lee Fut 15:11

Formy z włócznią 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Gabriela Woźniak MKS Kung Fu Wieliczka 15:11
2 Jolanta Drukała LKS Potok Więckowice 15:14
3 Ewelina Michalczyk MKS Kung Fu Wieliczka 15:15
4 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 15:17
5 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 15:19
6 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 15:20
7 Aleksandra Kalisz LKS Potok Więckowice 15:20

Formy z włócznią 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Formy z włócznią 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Gabriela Baran UKS Irbis 15:24
2 Magdalena Bryk UKS Irbis 15:25
3 Aleksandra Dziurdzia MKS Kung Fu Wieliczka 15:26
4 Szymon Bury zgłoszenie indywidualne 15:27
5 Patrycja Kolaska MKS Shaolin Żywiec 15:30
6 Piotr Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 15:32
7 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 15:33

Broń długa różna (inna) 9-11 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 12-14 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 12-14 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Maciej Bardel UKS Kung Fu Tarnów 15:35
2 Emilia Rychlewska UKS Fu Hok Kuen Płock 15:35
3 Mieszko Przygoda UKS Kung Fu Tarnów 15:37

Broń długa różna (inna) 15-17 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 15-17 lat kobiety (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Julia Augustyn UKS Kung Fu Tarnów 15:41
2 Aleksandra Niewiara MUKS Choy Lee Fut 15:41
3 Tomasz Postawa MUKS Choy Lee Fut 15:43
4 Łukasz Maślanka UKS Kung Fu Tarnów 15:45
5 Maksymilian Murszewski Shaolin Kung Fu - Szkoła Chińskich Sztuk Walki Gdynia 15:46
6 Tomasz Uchwat MKS Kung Fu Wieliczka 15:47
7 Wiktoria Dębosz MKS Kung Fu Wieliczka 15:50

Broń długa różna (inna) 18-39 lat mężczyźni (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 18-39 lat kobiety (Formy tradycyjne),
Broń długa różna (inna) 40-60 lat mężczyźni (Formy tradycyjne)

# zawodnik klub
1 Petr Kaufmann Czech Shaolin Temple 15:52
2 Grzegorz Rychlewski UKS Fu Hok Kuen Płock 15:52
3 Martin Lee Czech Shaolin Temple 15:54
4 Anna Cieślik LKS Potok Więckowice 15:54
5 Bartosz Oramus MUKS Choy Lee Fut 15:56
6 Marcin Zaród UKS Kung Fu Tarnów 15:57